reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Dziunka - w Biedronie był fajny domek.... Hanka go dostanie... ja kupiłam dziewczynie z rodziny 6-letniej książkę z pianinkiem do grania kolęd.. w Tesco była. Fajna sprawa nawet na potem, bo ma półtony i w zasadzie mając muty i trochę pojęcia na ten temat można grać nie tylko kolędy.
 
reklama
CO DLA PRAWIE 6-LATKI???
Mama kupiła Julce matę do tańczenia, chrzestny ciastolinę-lodziarnię, dostanie tez mikrofon + gitarę a co ja mam kupić??? Ona chciałaby samolot barbie,ale mowy nie ma : cena 400 zł, a lalek u nas w bród, domek też niczego sobie. A co Aga kupujesz Pati?
Gosia the sims bo głowę suszy i suszy :-)
a może byś Julce jakiś ciuch kupiła?? śliczne tuniki są w H&M
 
reklama
A te simsy pewnie drogie co? A julia chyba jednak za mała, ale są inne gry, super pomysł, jutro lecę się rozeznać.


Słuchajcie na chustoforum laska szyje czapki za 35 zł TAK CUDOWNE że nie nadąża z zamówieniami:tak: tu jest jej strona ale tu malutko zdjęć, więcej jest na forum. Wix.com Fiona created by petisu based on Classic Portfolio

Gosia ja myślę że simsy możesz spokojnie kupić to jest gra procentująca dom się buduje urządza a wcale simy nie muszą się całować etc etc
co do ceny to jedynki w sklepach nie widziałam dwójka kosztuje w granicach 70-90 zł a trójka 100-130
jeśli chciała byś coś tańszego to np widziałam "odjazdowy rajd" jeśli lubi Julia grać w wyścigi powiem że sama w to grałam :zawstydzona/y: koszt to 15-20zł jeszcze są takie edukacyjne w tej cenie np "atomówki" z tej serii jest dużo i tam się uczysz ortografii dodawania etc etc
nie wiem czy gracie w "normalne gry" ale ja polecam eurobiznes Pati dostała w zeszłym roku i jest to strzał w 10 kupiliśmy jej wtedy też scrabble ale za mała nadal jest bo kupiliśmy te zwykłe a nie junior
 
Do góry