reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

kilolek

podwójna listopadowa mama
Dołączył(a)
24 Marzec 2007
Postów
11 197
Lista prezentów (nie tylko świątecznych:-))



Nasze dzieciaczki


Niemowlaki

Gąsienica gawędziarka
Pingwin FISHER PRICE M4046 MUZYCZNY PINGWIN DŹWIĘK (1335147680) - Aukcje internetowe Allegro
jeździk http://allegro.pl/autko-pojazd-pchacz-chodzik-fisher-price-i1351204339.html
pianinko http://allegro.pl/pianinko-krowka-keyboard-organki-zwierzatka-i1343230796.html


Maluchy
Slimak FISHER PRICE Ślimak Smakosz Klocków + klocki WAW (1340763706) - Aukcje internetowe Allegro
Płyty z muzyką
Laptop E-EDU MÓJ PIERWSZY LAPTOP piesek 12m+ RekTV 8068 (1309838629) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Baczek
Gadający miś
Instrumenty muzyczne ZESTAW INSTRUMENTOW CYMBAŁKI SMOBY COTOONS 211013 (1307592899) - Aukcje internetowe Allegro
Książeczki
Telefon FISHER PRICE Cyferkowy telefon dwujęzyczny (1341780733) - Aukcje internetowe Allegro
UCZONA SŁUCHAWECZKA FISHER PRICE w 24h (1343794261) - Aukcje internetowe Allegro
Zabawki do kapieli TOMY Pływające OŚMIORNICZKI do wanny NAJTANIEJ! (1340286119) - Aukcje internetowe Allegro
Puzzle POJAZDY ZWIERZETA puzzle drewniane UKLADANKA Wawa (1335276041) - Aukcje internetowe Allegro
Kula ! SIMBA - magiczna KULA do raczkowania - HIT ! (1331067787) - Aukcje internetowe Allegro
Migocząca Hula-Kula firmy VTech
kostka edukacyjna
do sprzątania Wózek DO SPRZĄTANIA DLA DZIECI MOP VILEDA WIADRO (1327312074) - Aukcje internetowe Allegro
DUŻY ODKURZACZ Z RURĄ NA BATERIE GDAŃSK (1324604028) - Aukcje internetowe Allegro
REWELACYJNY ODKURZACZ ELEKTRYCZNY ROWENTA SMOBY (1324456982) - Aukcje internetowe Allegro
zestaw do sprzątania HIT !SUPER ODKURZACZ + STOJAK - WÓZEK + AKCESORIA (1331193188) - Aukcje internetowe Allegro
żyrafa z piłeczkami FISHER PRICE K8844 PIŁECZKOWA ŻYRAFA. NOWA (1344462140) - Aukcje internetowe Allegro
warsztat FISHER PRICE T5321 UCZONY WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI (1333055695) - Aukcje internetowe Allegro
fontnna http://www.e-dzieciaki.pl/index.php?products=product&prod_id=417
klocki http://allegro.pl/fisher-price-statek-wyladowany-klockami-l7194-i1344399049.html
http://allegro.pl/klocki-drewniane-...-drewniane-140szt-xl-zabawki-i1252441509.html
zabawki na kijku http://allegro.pl/zabawka-na-kijku-drewno-recznie-wykonana-i1351882827.html



Przedszkolaki
Ciastolina
Kasa sklepowa NAJLEPSZA NA ALLEGRO KASA SKLEPOWA DLA DZIECI! HIT (1337053136) - Aukcje internetowe Allegro
Gry NOWY ELEFUN SŁOŃ HASBRO MOTYLKI KURIER! PROMOCJA (1356820098) - Aukcje internetowe Allegro
MW- GRA SPADAJĄCE MAŁPKI MATTEL - WYS. 24H (1339738213) - Aukcje internetowe Allegro
lego duplo
kolejka tomek i przyjaciele Tomy Tidmouth POCIĄG TOMEK pilot zajezdnia 5688 (1344507438) - Aukcje internetowe Allegro



Szkolniaki
Dziewczynka:

Mata do tańczenia
Zestaw talerzyków i filiżanek
Perfumy Hanna Montana lub Seleny Gomez
The sims
lego bellevile albo pet shopy

Chłopiec:
Gry nowa gra Ryzyko Rownowaga Sił 2graczy Hasbro WAWA (1342478817) - Aukcje internetowe Allegro
Starsze dzieci
Dziewczynki: chusta typy arafatka, komin, szal, torba
Laboratorium perfum EKSPERYMENTY Salon Piękności 2w1+ GRATIS! (1344716538) - Aukcje internetowe Allegro


Mamy, ciocie itp.
Szal i rękawiczki





Tatusiowie i inni panowie
Golarka, perfumy, pasek do spodni





Babcie i dziadkowie
Kubi i kalendarze ze zdjęciami wnuków
ramka http://allegro.pl/piekna-ramka-drzewko-genealogiczne-idelany-prezen-i1344674443.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
otwieram nowy watek:-)chyba cos co wszystkie mamy lubia:-)Tu mozemy sie chwalic co kupilysmy dla siebie i naszych przyszlych pociech:-)
 
To ja się pochwalę pierwsza :)) dla dzidziusia nic jeszcze nie kupiłam, ale mam już wypatrzone wszystko :)) a dzisiaj zamówiłam sobie na allegro spodnie dresowe i sukienkę na upalne dni :)) ciekawe jak będą wyglądały, bo w sumie szukałam jakiś tanich dresów i zapłaciłam 30 zł
 
ja jeszcze nic nie kupiłam, ale zaszłam dzisiaj do smyka i mało nie zemdlałam :laugh2:
a i zaszłam do zary na cHwilkę, coby kupić sobie kieckę na wesele (nie moje) no i jest tam dział dzieci i maluszków... Dziewczyny!!! ceny kosmiczne (jak na dziecięce drobniutkie ubraneczka) ale zajrzyjcie tam! Jakie tam są CUDA!!!!!

póki co jeszcze mieszczę się w stare łachy, więc soBie to nawet nie zaczęłam się rozglądać... co prawda mieszczę się w tylko 2 pary spodni, ale wciąż mam co na tyłek włożyć...
 
Ja mam jeden komplecik body dla dzidziusia, ktory zakupilam zeby poinfornmowac meza o ciazy:) Z zakupami wstrzymam sie do ok. 25 tyg, po pierwsze nie wiem czy chlopiec czy dziewczynka, z to diametralna roznica:) Dla siebie tez nic jeszcze ciazowego nie kupilam, bo poki co dopiero zaczynam tyc, nie wiem tez jak gruba bede i kiedy, z czasem wiec sobie w sklepach bede kupowac coraz wieksze i wieksze ciuszki:)
Ale piszcie dziewczynki, piszcie. Co jakis czas poczytam:)
 
To ja się pochwalę pierwsza :)) dla dzidziusia nic jeszcze nie kupiłam, ale mam już wypatrzone wszystko :)) a dzisiaj zamówiłam sobie na allegro spodnie dresowe i sukienkę na upalne dni :)) ciekawe jak będą wyglądały, bo w sumie szukałam jakiś tanich dresów i zapłaciłam 30 zł

niunias pochwal sie ciuszkami :) ja narazie nic ciekawego na allegro nie znalazlam dla siebie moze jakies tam bluzki ale to na wiekszy brzuszek :) a no i pas chce kupic moze sie przyda ;-)

co do zakupów to narazie wstrzymuje sie bo siostra ma mi oddac wiekszosc ciuszków i takich tam pierdół jedynie co to ogladam wózki i łózeczka na allegro
moja siostra ma coneco v3 bardzo dobrze sie prowadzi i jest zwrotny gondola tez jest dosc gleboka (syn jej do 6 miesiaca jezdzil w gondoli) jest bardzo fajny i funkcjonalny :)

ja se znalazlam cos takiego
wózek Babyactive Jet Picasso 2009 kolor nr 3 (618446266) - Aukcje internetowe Allegro
kolorki żywe akurat na lato :D jeszcze sie zastanawiam ale jak narazie to ten mi przypadł do gustu

co do łóżeczek nie chce tradycyjnego takiego tylko turystyczne słyszalam ze jest bardziej praktyczne bo pozniej nawet jak dziecko bedzie uczylo sie stawac to głóki nei pobije chociaz albo jak bedzie juz starsze moze robic za kojec do zabawy ...
LUKSUS stabilne ESPIRO MELODY Baby Design REWELACJ (622340096) - Aukcje internetowe Allegro
i to jest mój wybór
oczywiscie teraz kupowac to ja nie bede tego hehehe poczekam do 7-8 miesiac ;]
chociaz do tej pory moze cos innego fajnego znajde :D
 
No babeczki to cykac zdjecia i wklejac:-)
niunians daj linka do kiecki co sobie na allegro kupilas:-)

Ja dzidzi jeszcze nic nie kupilam bo mam duzo po corce i chyba zaczne dokiero kupowac jak dowiem sie kogo urodze:-)ale dla siebie juz cos niecalo kupilam:-)3tuniki,2sukienki,3sweterki ciazowe:-)
 
reklama
Do góry