reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Sofik

Wiara Czyni Cuda
Miasto
co. Tipperary
Rozwiązania
0
Czesc DZIEWCZYNY!!!
Pomyslałam ze fajnie bedzie założyc taki watek gdzie bedzismy mogły pisac co kupiłysmy co chcemy kupic , co jest frajne a co nie...
Mam nadzieje ze sie spodoba...;-)

Ostatnia edycja:
reklama

Sofik

Wiara Czyni Cuda
Miasto
co. Tipperary
Rozwiązania
0
Ostatnia edycja:
A

alka303

Gość
Sofik super temat założyłas :)
podoba mi sie koszulka dla naszych mężczyzn ja taką zakupię dla mojego mężulka bo jest urocza! mi wpadła ostatnio taka:

KOSZULKI Fiberya.com - Love little baby

mi wydaje sie słodka i w różnych kolorach jest :)
dziewczyny dawajcie fajne pomysły :)

zielono_mi

Fanka BB :)
Miasto
Deutschland
Rozwiązania
0
ta koszulka wychodze wiosna rewelacyjna:tak:Widzialam juz u siebie kilka podobnych, przyszle mamuski slicznie sie w nich prezentuja:-) Szkoda tylko, ze dostepna jedynie w dwoch kolorach.

~*SaaRaa*~

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
super te bluzeczki :) tez sobie moze podobna sprawie...ale poczekam jeszcze kilka tygodni :D
słodziusie są :)

A

alka303

Gość
Sofik a po co taki pas sie nosi? do normalnych ubran? nie mam zielonego pojęcia ....

reklama

Sofik

Wiara Czyni Cuda
Miasto
co. Tipperary
Rozwiązania
0
Sofik a po co taki pas sie nosi? do normalnych ubran? nie mam zielonego pojęcia ....

Cytat z allegro

"Świetnie podkreśli twój ciążowy brzuszek. Już nie musisz kupować specjalnej odzieży ciążowej. Możesz nosić dotychczasowe ubrania i przykrywać je naszym pasem. Przykryjesz nim każdą niedopinającą się bluzkę"

Ostatnia edycja:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry