reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
te pasy fajne - też takie zamierzam kupić - żeby ciuchów ciążowych nie kupować
sofik - daj znać czy jesteś zadowolona z jakości:happy:

a ja dziś byłam w dziecięcym sklepie chwilkę, żeby coś Maksikowi kupić - i jak przy kasie zobaczyłam malusie spodenki w rozmiarze 62 to aż mnie ścisnęło ... i jeszcze takie jakieś jesienne słońce .... a ja tak uwielbiam jesień .... buuuu teraz już mi się robota nie klei:no:
 
Sofik - otrzymałas już może jeansy, które zamówiłaś? Ja nie dopinam się już w moje i spodnie i koniecznie musze sobie kupic jakieś z elastycznym brzuchem.
Proszę daj znac, czy jesteś z nich zadowolona :-)

Dziś dotarły do mnie pasy ciązowe - są super polecam. Nadają się do koszul wyjściowych do biura , ja niestety pracuję:-( Troszkę połyskują, nie każdemu może się to podobać, ale wyglądają elegancko:laugh2:. No i dwa w cenie jednego.
PAS CIĄŻOWY UNIWERSALNY 2 sztuki (416759424) - Aukcje internetowe Allegro
 
Dziewczyny.
Oglądam róźne łóżeczka, koleżanka poleca kojec, bo jest lekki ładny, składany - można zabrać ze sobą na wakacje. Ale ja sie obawiam, że na przynajmniej 2 lata to on nie wytrzyma. Moich chłopaków to kładałam do drewnianych łóźeczek i nie mam doświadczenia z kojcem. Jeśli, któraś z Was może wypowiedzieć się w tym temacie to będę wdzięczna.
 
dorenka Ja mam łózeczko drewniane i nie zamienila bym go na zadne inne..
Turystyczne tez mam ale tylko na wyjazdy czy na ogrodek... Teraz juz nie uzywam;-)
Ja zawsze chcialam dla moich dzieci miec lozeczko drewniane...
Moja córka miala Takie łózeczko- tanie , proste i jestem z tego zadowolona.
Najwazniejszy to w łóżeczku to materac zeby byl dobry...

 
reklama
Do góry