reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

dziewczyny kupujecie spiworki do wózka dla waszych malców?
my niedawno przesiedlismy sie do spacerówki, mamy v-maxa baby smile i jakies te okrycie na nózki wydaje mi sie cienkie...
wystarczy kombinezon, koc i okrycie czy kupujecie spiworki?
doradzcie :-)
 
reklama
Zaczynam się rozglądać za krzesełkiem do karmienia bo niedługo leżaczka nie dopiorę od jedzonka małej;-)

Czy możecie polecić jakiś? Ktoś z Was już zakupił i jest zadowolony?

Dzięki za pomoc.:-)
 
gosiakma ja tez malego juz woze w spacerowce i przyrywam go kolderka do wozka i to mu wystarczy, ochraniacz ani spiworek nie sa potrzebne:happy:
lucyper ja tez rozgladam sie za krzeselkiem ale uzywanym bo te nowe to drogie sa, teraz karmie malego w foteliku ale trzeba uwazac bo musialabym prac codziennie a tak to w krzeslku bedzie mogl rozrabiac:-)
 
dziewczyny kupujecie spiworki do wózka dla waszych malców?
Ja tez mam taki ochraniacz na nóżki do spacerówki, ale jak kładę Marcelka gdy zaśnie to ten ochraniacz w ogóle nóg nie zakrywa. W moim wózku jest przydatny tylko jak dziecko siedzi. Jednak nie na razie śpiworka kupować nie będę. Mam kombinezon na zimę w razie co przykryje go kocem lub jakaś kołderką. Chodź nie wykluczam że zdania nie zmienię;-)
fajny ten skoczek ale spotkalam sie z taka opinią że takie skoczki czy chodziki nie są najlepsze dla zdrowego kręgosłupa i nóżek maluszka. co o tym myślicie???:rofl2:
Mi ortopeda na USG bioderek kategorycznie zabronił używania skoczków chodzików itp. Kazał nie sadzać dziecka jak siedzi nie stawiać na nóżki dopóki nie stoi itp.
 
Ostatnia edycja:
Mandarynka,dla rocznego dziecka to co innego.

10 lat temu jak Kacper był mały weszly chodziki do polski......miałam ten sprzęt i córka też go używała tyle że krócej.... i wyglądało to tak.Kacper mając 9 miesięcy chodził ale nie raczkował wcześniej...później się nauczył a Oliwia podreptała na roczek ale wcześniej zaczęła raczkować i nie chciała używać chodzika:-D:-D.Oboje byli szczupli jak uczyli się chodzić...i oboje mają w tej chwili proste kręgosłupy i 0 wad postawy jako nieliczni w swoich klasach:tak::tak:.Ale chodzik był jako niewielki dodatek do zabaw dziecka a nie podstawą.... i dodam że nie jestem zwolenniczką tego typu zabawek bo nam sie udało a wielu innym dzieciom nie.....i dodam na swoje usprawiedliwienie że kiedyś nie mówiono o szkodliwości tego typu sprzętów:sorry::sorry::sorry:
 
reklama
10 lat temu jak Kacper był mały weszly chodziki do polski......miałam ten sprzęt i córka też go używała tyle że krócej.... i wyglądało to tak.Kacper mając 9 miesięcy chodził ale nie raczkował wcześniej...później się nauczył a Oliwia podreptała na roczek ale wcześniej zaczęła raczkować i nie chciała używać chodzika:-D:-D.Oboje byli szczupli jak uczyli się chodzić...i oboje mają w tej chwili proste kręgosłupy i 0 wad postawy jako nieliczni w swoich klasach:tak::tak:.Ale chodzik był jako niewielki dodatek do zabaw dziecka a nie podstawą.... i dodam że nie jestem zwolenniczką tego typu zabawek bo nam sie udało a wielu innym dzieciom nie.....i dodam na swoje usprawiedliwienie że kiedyś nie mówiono o szkodliwości tego typu sprzętów:sorry::sorry::sorry:

Kochana, ja też swoje dziewczynki miałam w chodzikach więc nawet nie 10 lat temu one zaczęły wchodzić do polski tylko wcześniej, moja starsza córa ma teraz 17 lat, zaczęłam go używać jak dobrze siedziała w wieku ok 7mies. Też była szczupłą dziewczynką i chodzić zaczęła samodzielnie w wieku 11 mies, z drugą córą identycznie, na dzień dzisiejszy również mają proste kręgosłupy i 0 wad postawy. Jeśli chodzi o Alexa to nie ukrywam że również rozważam kupno chodzika w niedługim czasie.
 
Do góry