reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Witam wszystkie bardziej doświadczone mamy. Chciałabym Was zapytac o radę

Myślę nad wózkiem, dziecko urodzi się w lipcu. Mieszkam za miastem, gdzie nie ma chodników, tylko polne drogi, lub kamienie. Zależy mi więc na amortyzacji. Nie bedę się z wózkiem dużo przemieszczać, poza tym mam duży bagażnik. Biorę pod uwagę następujące wózki:
Emmaljunga smart duo combi
Inglesina Magnum

moze cos jeszcze byście podpowiedziały?
 
reklama
Witajcie, mój kochany synek za dwa tygodnie skończy roczek, a ja mam nie lada problem jakim prezentem go uszczęśliwić, bo wiadomo niby wszystko ma, pudła z zabawkami pękają w szwach. Co byście doradziły, jakie prezenty sprawicie swoim roczniakom???
 
Witajcie, mój kochany synek za dwa tygodnie skończy roczek, a ja mam nie lada problem jakim prezentem go uszczęśliwić, bo wiadomo niby wszystko ma, pudła z zabawkami pękają w szwach. Co byście doradziły, jakie prezenty sprawicie swoim roczniakom???
u nas też się zbliża wielki dzień.ja córci wcześniej nie kupowałam duzo zabaweczek wiec teraz zamierzam jakieś edukacyjne kupić.żeby uczyła się rozróżniać kształty kolory itp.ma też bransoletkę ale.......chyba jak na to jeszcze za wczesnie.ale imprezka bedzie.torcik ze zdjęciem, balony....:)))
moi znajomi kupili swemu synkowi pchacza.
 
Witam.
Chciałam prosić o pomoc w wyborze wózka - parasolki. Mam dosyć mojej ciężkiej spacerówki i niewygodnej do składania. możecie napisać jakie może macie i czy jesteście zadowolone? Na co zwrócić uwagę w parasolce? Z

Z góry dziękuję za opdowiedzi i pomoc.
 
ja moje dziecko mam zamiar uczyć poprzez zabawę , czyli klocki lego , zabawki , łamigłówki , różne rodzaje edukacyjnych zabaw .
sama się tak wychowałam i nie miała żadnych problemów w szkole , skończyłam studia techniczne , inżynierskie i nadal sądzę że w jakim otoczeniu dziecku się wychowa takim będzie całe resztę życia .

Sam Pan Albert Einstein Tutaj Życiorys

Warto od początku być konsekwentnym , aby dziecko miało do Ciebie szacunek ;)
 
reklama
Witam Mamy
Jestem Mamą czerwcówką 2010 :-) i mam pytanie do Was czy chce którą sprzedać kombinezon zimowy po swoim maluchu? chętnie bym odkupiła + dodatki do kombinezonu :-) rozmiar 86 lub 92 dla chłopca. Mile widziany Wójcika.
Pozdrawiam
 
Do góry