reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

chyba tez sie skusze na te pasy ciazowe :)
juz mam nawet 2 bluzki nowe ...zakupione z mysla o specjalnym miejscu na brzuszek ;)
 
reklama
Cześć!!!
Ja sobie jeszcze nic nie kupiłam. Za to moja mama oszalała i kupuje ubranka dla dziecka.
Myślę, ze zacznę od kupna jakiś wygodnych staników ciążowych.:-)
 
ja poki co tylko ogladam...porownuje wózeczki, łózeczka, foteliki samochodowe... poki moge sprawnie sie poruszac,to chodze po sklepach. Pozniej chciałabym juz tylko kupowac, nie zastanawiajac sie czy taki wozek, czy taki :)
Narazie oczywiscie nie kupuje nic...wole poczekac :) Ale jak na najblizszym usg okaze sie,ze wszytsko ok...to bede bardziej spokojna i zaczne tez ubranka ogladac :D
 
nie planuje mega zakupow, bo wiekszosc rzeczy mam po ewce, wozek, fotelik, wyrko sie ewuni w wersji dla juniora kupi, a to co ma teraz dla dzidziola, z ubrankami wstrzymam sie do czasu az bedzie znana plec, jak kobitka, to mam ciuszkow duzo, jak facecik (oby), to poszaleje troszke :-p

ALKA tez ten sweterek ogladalam i chyba kupie, ale dopiero jak brzucho bedzie wiekszy
 
Odnośnie tego łóżeczka radek, co wkleiła sofi.. my mamy bez kołyski i korzytsa drugie dziecko, ale łóżeczko się prawie rozpada.. rozkleiło się czy coś od tego zmieniani poziomów... szuflada to bubel bo niewiele się w niej mieści..
a ta kołyskowa funkcja... hmmm... pamiętam program Superniania, w której dziecko chyba 3lletnie było tak kołysane - od tego można dziecko uzależnić i potem problem.

Ja generalnie łóżeczka Drewexu zatem odradzam.
 
reklama
Sweterek jest super, juz go ogladalam na allegro nawet juz myslam zeby go kupic ale dalam na wstrzymanie narzie jak bede w Pl to poszaleje po sklpeach moze do H&M:tak:bo tu u nas tylko w Dublnie jest :baffled:

Ja mam tylko lozeczko po corce i masa ubranek, ale mysle ze te ubranka mi bede przydatne :-D

Wozek, fotelik, sprzedalam zaraz jak kupilam nowy i nawet sie ciesze bo teraz moge cos nowszego i fajnego kupic...

Ja ostnio kupilam spodnie sportowe bo juz nie mam w czym po domu chodzic...
 
Do góry