reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
tak mnie wkręciłyście tymi zakupami, że właśnie spędziłam godzine przegladając Allegro :) i oczywiście zaraziłam się sweterkiem...no i kupiłam.... będzie czekał na wiekszy brzuch :)
Pozdrowionka!!
 
o ja...a ja dzis nie wytrzymałam....i kupiłam podkoszuleczke i buciki dla dziecka...ale głupia jestem...wiem,ze nie powinnam....ale to było silniejsze ode mnie :|

Ta bluzeczka jest mniejsza od mojej dłoni...taka słodka,ze szok :D
GlQlkPkITzecFS7VTB.jpg
 
Ostatnia edycja:
Odnośnie tego łóżeczka radek, co wkleiła sofi.. my mamy bez kołyski i korzytsa drugie dziecko, ale łóżeczko się prawie rozpada.. rozkleiło się czy coś od tego zmieniani poziomów... szuflada to bubel bo niewiele się w niej mieści..
a ta kołyskowa funkcja... hmmm... pamiętam program Superniania, w której dziecko chyba 3lletnie było tak kołysane - od tego można dziecko uzależnić i potem problem.

Ja generalnie łóżeczka Drewexu zatem odradzam.

Tylko, że to nie jest łóżeczko z Drewexu, tylko firmy KLUPŚ :-D
Absolutnie się nie zgadzam. Mam to łóżeczko i wygląda jak nowe, nic mi się nie rozpada, a szuflada jest naprawdę pojemna.
Chyba masz inne łóżeczko? ;-)

Jeśli chodzi o huśtanie - to można blokować kiedy się chce i się nie huśta :-)
 
Ja wszystko oddalam po Nadii moim kolezankom i juz nie moge sie doczekac nowych zakupow. Czekam tylko az bede znala plec. Natomiast z wozkiem lepiej zaczekac bo w przyszlym roku wyjda nowe modele i kolory. Zastanawiam sie tylko czy jak sie rodzi w kwietniu to potrzebny jest gleboki wozek? Czy moze kupic wygodna spacerowke, dobrze obudowana i rozkladajaca sie do pozycji lezacej?
 
ja też myslałam o dobrze zabudowanej spacerówie nawet widziałam takie na wiosnę jak mamuski smigają- tym bardziej czeka nas wiosna i lato :)

co sądzicie o tym mamusie z doswiadczeniem?
 
Co do wózka to ja powiem tak, ze ja urodzilam corke w listopadzie mialam gondole i teraz tez chce miec...
Maluszek potrzebuje miejsca zeby sobie wygodnie lezec, chodz gondole uzywalam 3-4 m-ce ale jak dla mnie bylo warto...


Sweterki sa sliczne...

Podkoszuleczka super ,jaka malutka... ale ejstem za body
 
reklama
Sofik jako mama z doswiadczeniem powiedz mi, czy maluchy można nosic w nosidełku? a co sądzicie o chustach do noszenia dzieci?
 
Do góry