reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Nowy fotelik już do nas dotarł. Jest naprawdę fajny. Kacperkowi też się spodobał, bo od razu jak tylko wyjęłam z pudła zaczął się do niego przymierzać i oglądać z wszystkich stron:-D:-D:-D:-):-)
 
reklama
oj mchem ze starości zarósł ten wątek, tak dawno nic się tu nie działo:-D
No to zdrapuje meszek i odświeżam, otóż dziewczyny proszę was o rade w sprawie zakupu wózka, o którym już pisalam
i moje takie małe wymogi to
- w graniach 500zł
- góra 8 kg, im mniej tym lepiej
- rozkładane na płasko lub prawie na płasko siedzisko
- regulowany podnóżek

tak sobie oglądałam na allegro, powiedzcie co o nich myślicie?;-),
i jak jakieś ciekawe wózeczki macie na oku to podrzuccie linka
licze na waszą pomoc:tak:
MAGIC 4 2010 BABY DESIGNE POKROWIEC REG.PODNÓŻEK (898734401) - Aukcje internetowe Allegro
chociaż ten podnóżek kiepskawy

ESPIRO JET 2 kolory NOWY +pokrowiec wys.24h W-wa (880559642) - Aukcje internetowe Allegro
 
Gosiakma nie za bardzo poradze w konkretnym modelu ale moze tak napisze - jesli masz mozliwosc obejrzenia wozka to bedzie to najlepszym wskaznikiem :tak: Wygladac moze pieknie a np bedzie miec niewygodne siedzisko.
A z tych dwoch pokazanych przez ciebie bardziej podoba mi sie espiro.

Ja na razie nie kupuje spacerowki, wystacza nam wozek 3-funkcyjny. Poza tym potrzebne mi sa duze kola bo las niedaleko, a jakos nie wyobrazam sobie jazdy po lesnych drozkach spacerowka :-D Juz raczej bede sie rozgladac za fotelikiem do roweru, zeby wyprawy na lesna polanke z kocem robic :-)
 
gosiakma z dwóch które podałaś wybrałabym (jak poprzedniczka;-)) espiro...
chociaż patrząc na niego nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest identyczny jak ten -> WÓZEK PARASOLKA CONECO SATURN 2009 +GRATISY WYS.0 (898959433) - Aukcje internetowe Allegro
a o tym mogę się wypowiedzieć, bo miałam taki :-p
co do Twoich kryteriów:
- zapłaciliśmy 270zł - nowy na wyprzedaży
- nie pamiętam ile ważył, ale był bardzo leciutki!!!
- siedzisko rozkładane prawie na płasko - jak dla mnie idealnie
- podnóżek regulowany dokładnie jak w espiro

moje spostrzeżenia:
sprzedaliśmy go miesiąc temu (użyty parę razy na szybkie zakupy), bo jak dla mnie za lekki... wolę cięższe wózki, bo lepiej mi się je prowadzi
już nigdy nie kupię wózka ze skrętnymi podwójnymi kołami - jak dla mnie tragedia w prowadzeniu - ręce mi się po spacerze trzęsły:-p no ale jest oczywiście możliwość zablokowania
pasuje na niego standardowa folia p/deszczowa
posiada pokrowiec na nóżki (całkiem spory)
budka jest bardzo głęboka
siedzisko wygodne dla dzieciaczka - starszy ryczy przy wkładaniu go do każdego wózka poza tym :-D
zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu

hmmm nie wiem co jeszcze - chcesz pytaj ;-)
pozdrawiam
 
Dzięki dziewczyny za rady:)
wiecie co dzisiaj oglądałam wózki i w necie i w sklepie i już głupieje totalnie.... jednak co za dużo to niezdrowo, zbyt duży wybór przeraża....
Mam jeszcze pytanie o wózki firmy baby design, czy ktoś z Was ma, np model travel? :-)
 
Patewko też kiedyś miała ten problem... a że jeszcze nie bawiłam się w zakupy przez neta, a u nas nic nie było, więc poszłam, kupiłam przepiękny materiał (z przeceny ;-)) i dałam uszyć krawcowej, bo ja to nawet guzik umiem źle przyszyć :-p
więc pościel mam wyjątkową i do tego wyszła mi taniej niż gotowa :-)
 
maks_olo mam w domu posciel szyta na moja wyprawe slubna, faktycznie oryginalna tyle ze ja teraz czasu nie mam aby latac po sklepach i ogladac material lub dodatki - poza tym aby naszyc bajeranckie aplikacje lub haft to trzeba miec opcje w maszynie, a moja maszyna do szycia bez takich bajerow..
Posiel zamowiłam i juz przyszła. Fajna, delikatniusia, a skusilam sie na dodatkowe gratisowe przescieradlo z gumka ;-).
 
reklama
Do góry