reklama

Zakupki dla mamy i dzidziusia oraz odzież ciążowa :)

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez samotna mama24, 26 Maj 2008.

1. samotna mama24

samotna mama24 Początkująca w BB

witam mamy z łodzi.wiem ze niepowinnam pisac tu o takich rzeczach ale mysle ze w ten sposób najszybciej otrzymam od mam z łodzi jakas pomoc.ja tez jestem z łodzi wychowuje 4 letniego synka.niedługo urodzi mi sie dzidzius lecz z przyczyn niezaleznych odemnie nie stac mnie na zakup nowych rzeczy dla maluszka.bardzo prosze mamy które maja zbedne rzeczy dla dzisdziusia o pomoc.potrzebuje ciuszki dla maluszka wózek łózeczko i inne rzeczy.jezeli komus jest juz cos nie potrzebne ja chetnie przyjme.przepraszam z zarazem z góry dziekuje.muj nr tel 604-882-630.
    kamila.jest to dla mnie naprawde wazne.nie chce zeczy przeznaczyc na sprzedaz.chce w jakis sposób zapewnic wszystko maluszkowi.:-(

podaje mój nr gg takze 4893940 .prosze o odp.pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 Listopad 2009
  2. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

tylko nie rozumiem czemu używasz dwóch nicków i wstawiasz tak dużo bezsensownych reklam :/

3. reklama
  4. agawa82

agawa82 Początkująca w BB

sprzedam opakowanie duphastonu 20 tabletek za 20 zł Zainteresowanych proszę o kontakt apawlowska82@tlen.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 Listopad 2009
  5. Agnieszka1986

Agnieszka1986 Fanka BB :)

Drogie mamy, wkrótce zacznę robić dziecku papki z warzyw i owoców. Może polecicie mi gdzie w Łodzi można je kupić i nie martwić się, że są pełne związków chemicznych??Czy sa takie sklepy ze zdrową żywnością????

6. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

ja proponuje na początek a szczególnie zima korzystać ze słoiczków maluch narazie mało będzie jadł wiec nie wzdaje sie fortuny

7. Sandra87

Sandra87 Zaangażowana w BB

Kupiłam kołysanki swojemu synkowi, ale chyba troszke za późno, bo raczej mu nie odpowiadaja. Sa idelane dla dzieciątek dopiero co urodzonych, więc jesli któras mam chciałaby je miec to chętnie je sprzedam- (raz puściłam i to koniec) 35zł.

8. mzgosiaczek

mzgosiaczek Początkująca w BB

WÓZEK spacerówka Graco mirage plus , oparcie regulowane w 3 pozycjach, ruchomą tackę, duży i stabilny podnóżek, 5-punktowe pasy bezpieczeństw, duża budka z okienkiem, mechanizm skladania jedną ręką, skrętne koła przednie z autoblokad, Waga 7,50kg, stan idealny, gwarancja, , c.180zł do uzgodn t. 0508-330-846

9. Magdzia3

Magdzia3 Fanka BB :)

Mam do sprzedania wózek coneco v4 czerwony z czarnym, ma 3 miesiace wiec jest jeszcze na gwarancji. jesli ktos były zaineresowany prosze o kontakt na emaila lewa@op.pl cena do uzgodnienia.

10. reklama
  11. waniliowa

waniliowa Fanka BB :)

witam was.....właśnie dziś dowiedziałam się,że jestem w ciąży...:-)nie ma dookoła nikogo w podobnym stanie.może jakaś przyszła mama z łodzi ma ochotę czasami pogadać albo pochodzić po mieście w poszukiwaniu drobiazgów dla malucha?

12. Raczyca

Raczyca Początkująca w BB

Cześć, właśnie szukałam w necie, czy jest jakieś forum dla mam rodzących w maju 2010:-D Też niedawno dowiedziałam się o ciąży, wczoraj byłam u lekarza, dzisiaj na pobraniu krwi. Nie mogę się skupić w pracy:-) A Ty juz po badaniach jesteś? Nie jestem z Łodzi, ale z Warszawy, ale możemy powymieniac wnioski:)
    Pozdrawiam przyszła Mamę:) -

Poleć forum