reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamy i dzidziusia oraz odzież ciążowa :)

reklama
Witam dziewczyny mam pytanie wybieram sie niedługo po wyprawkę dla mojego synusia czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś fajny sklep lub hurtownie z art.dla niemowląt? oczywiście w Łodzi.
 
Hurtownia MAMA I JA na Piłsudskiego, jest tam duży wybór.
Hurtownia na Inflanckiej koło L'Eclerca, zapomniałam nazwy

Pozdrawiam
 
Polecam!!! Wózek wielofunkcyjny Bebe Confort Loola, Windoo + fotelik Bebe Confort Creatis ze wszystkimi możliwymi oryginalnymi akcesoriami. Doskonała kondycja, mało używany przez jedno dziecko. Kolor BB Ciel – niebiesko-granatowy, akcesoria w tej samej kolorystyce. Wózek Bebe Confort Loola był wybrany jako „Hit roku” w kategorii najlepszy wózek przez miesięcznik „Mamo to ja”.
Okazja dla fanów topowej marki Bebe Confort. Mam do sprzedania bardzo bogaty zestaw: fotelik dla maluszka – Creatis z dodatkową wkładką wyrównującą dla noworodka. Moja córcia urodziła się w grudniu, więc dokupiliśmy jeszcze oryginalny ciepły śpiworek i folię przeciwdeszczową/przeciwśniegową do niego. Fotelik jest bezpośrednio i bardzo łatwo wpinany w stelaż wózka (idealne na zakupy samochodem). Większość maluszków zasypia w samochodzie, więc wpina się tylko fotelik w stelaż, nie wozisz już gondoli i nie musisz przekładać dziecka do wózka. Na prawdziwy długi spacer mam gondolę Windoo, w zestawie oryginalne łączniki z atestem (chyba tylko ta firma ma taki atest na bezpieczne przypięcie gondoli w aucie) do prawidłowego zapięcia gondoli pasami w samochodzie na dłuższe podróże dla wygody dziecka. Do gondoli mamy moskitierę, idealną dla ogrodowego lub działkowego śpiocha. W budce gondoli podnoszone przewiewne okienko na ciepłe dni. Buda od gondoli pasuje również do spacerówki – możliwa wersja na zimę. Parasolka przeciwsłoneczna jest wpinana w podwozie, więc pasuje i do fotelika i do gondoli i oczywiście do spacerówki. Wersja spacerowa wózka - Loola dodatkowo wyposażona jest w zimowy cieplutki śpiworek Tecnic oraz zestaw przeciwdeszczowy Loola Protect (buda z przezroczystym okienkiem i folia). Stelaż wyposażony jest w praktyczny koszyk na zakupy. Wózek jest przystosowany od urodzenia do 4 roku życia dziecka, ma nowoczesną stylistykę, komfortowe i bardzo staranne wykończenie. Dołączam wszystkie instrukcje oraz oryginalnie zapakowane akcesoria jak i oryginalne kartonowe opakowanie wózka.
Wózek doskonale sprawdza się w warunkach miejskich. Bardzo prosta i szybka metoda składania i rozkładania wózka oraz małe wymiary po złożeniu, a także wygodny uchwyt do przenoszenia pozwalają z wielką łatwością zmieścić go w każdym bagażniku lub korzystać z komunikacji publicznej. Koła piankowe. Przednie, podwójne koła skrętne z możliwością blokowania skrętności. Siedzisko można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Oparcie siedziska typu kubełkowego (zintegrowane z podnóżkiem) rozkłada się do leżenia. Pięciopunktowe szelki bezpieczeństwa.

Cena: 1999 zł (cena nowego zestawu 4200 zł – dziś prosiłam o skonfigurowanie ceny w sklepie, w którym kupiłam wózek)
KONTAKT: 609-690-235, lokalizacja: ŁÓDŹ
Zdjęcia mojego wózka:

Poniżej podsyłam link z forum publicznego z opiniami innych posiadaczy tego wózka:
http://cokupic.pl/opinie/Bebe-Confort-Loola-z-budka/eaeaea7e7db3a04c
 

Załączniki

  • P1010009.jpg
    P1010009.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 63
  • P1010010.jpg
    P1010010.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 57
  • P1010011.jpg
    P1010011.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 67
  • P1010012.jpg
    P1010012.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 48
  • P1010014.jpg
    P1010014.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 42
  • P1010019.jpg
    P1010019.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 67
  • P1010023.jpg
    P1010023.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 51
  • P1010025.jpg
    P1010025.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 37
  • P1010027.jpg
    P1010027.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 56
  • P1010028.jpg
    P1010028.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 37
Witam, mam pytanie, w którym miejscu na al.Piłsudskiego jest ta hurtownia MAMA i JA???
Czy może koło al. Kościuszki??? Czy gdzieś przenieśli, bo tam zdaje się widziałam Biuro Podróży????:tak:
 
Witam, mam pytanie, w którym miejscu na al.Piłsudskiego jest ta hurtownia MAMA i JA???
Czy może koło al. Kościuszki??? Czy gdzieś przenieśli, bo tam zdaje się widziałam Biuro Podróży????:tak:
Jedna przecznica przed skrzyżowaniem z Niciarnianą. Ładny kawałek od Kościuszki. Ale wybrać się tam warto - mają większość potrzebnych rzeczy, a ceny też całkiem w porządku
 
reklama
Do góry