reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamy i dzidziusia oraz odzież ciążowa :)

Witam mamusie i tatusiów!! Słuchajcie moja niunia właśnie ząbkuje i znajoma przywiozła mi ze stanów żel Baby Orajel. Jest naprawdę rewelacyjny!! Dużo można o nim poczytać w necie. U nas działa w 100%. Znajoma moja była taka wspaniała, że przywiozła mi ich pare sztuk, stwierdziła, że sprzedam. Więc mam do sprzedania pare sztuk. Jeśli jestescie chętni, proszę o kontakt na dominika_walas@o2.pl. Pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Hej
drogie mamusie chciałam się podzielić informacja na temat super sklepu z odzieżą do Chrztu dla naszych małych pociech. W Łodzi otworzono nowy sklep Abrakadabra jest duży wybór ubranek są przede wszystkim z naturalnych tkanin dlatego dziecko czuje się w nim komfortowo. Polecam gorąco
 
Witam serdecznie. Mam do sprzedania wózek spacerowy Concord Fusion kolor Lava zakupiony w maju 2010r. w sklepie w Łodzi(posiadam paragaon oraz instrukcje do wózka) wózek jest jeszcze na gwarancji. Używaliśmy go na zmianę z innym wózkiem, więc jest w stanie idealnym, nie ma żadnych uszczerbków.Do wózka dołączona jest folia przeciwdeszczowa. Serdecznie polecam, wózek jest bardzo zwrotny, leciutko się prowadzi, posiada dwustopniową amortyzację, ma wielkie siedzisko więc może posłużyć na długo.Cena wózeczka to 850 zł. Chętnie wyślę zdjęcia wózeczka mailem. Na wszelkie pytania odpowiem (kasia@webaps.pl).

już nieaktualne
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie Mamuski :-)

Mam do sprzedania NOWY wozek. Dla dziecka OD URODZENIA do 15kg.
Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.
Regulowane oparcie (3 pozycje).
Regulowany podnóżek.
Koło obrotowe (posiada blokadę).
Zawieszenie na wszystkie koła.
Pokrowiec na nóżki.
DUZY kosz na zakupy.
Folia przeciw deszczowa.
W ZESTAWIE ŚPIWÓR NA ZIME.

Pozdrawiam
Milla
 
hej dziewczyny. w sumie nie mieszkam w lodzi ale jestem tam dosyc czesto i tak ostatnio sie zastanawialam nad jakimis fajnymi sklepami z uzywana odzieza dla mojego maluszka ktory ma prawie 8 miesiecy. moze ktoras z was mi pomoze i pova adresy do ciucholandow w lodzi z jakimis fajnymi ciuszkami dla maluszkow. slyszalam cos o jednym na piotrkowskiej, na przeciwko hortexu... cos ktos wie jakie tam ciuchy sa i czy cos znajde dla mojej kruszynki? mowie od razu ze interesuja mnie ciuszki markowe jak next, disney itp.

bardzo prosze was o pomoc
 
praktycznie w każdym lumpexie dostaniesz fajne, używane i markowe ciuszki dla Swojego maluszka, ale przy poniedziałku, max wtorku:happy: zależy jakie rejony Ci pasują. ja np.mogę Ci polecić pewex na skrzyżowaniu limanowskiego i zachodniej, są tam naprawdę super ciuszki, tyle że wycenione i z reguły drogie... z tym że naprawdę porządne. w sklepie za ich cenę kupisz nowe, ale nie firmowe i raczej badziewne. a i odradzam lumpex na ul.Łagiewnickiej, zaraz przy bałuciaku, rzeczy są tam brudne i większość dziwnie pachnie...:baffled: jeszcze jak masz chęć i czas to możesz przejść się ul.zachodnią na odcinku deptaka na piotrkowskiej, jest tam kilka lumpexów, ale dawno nie byłam, więc nie powiem Ci jak dokładnie się tam sprawa przedstawia;] duży lumpex jest też na skos od galerii łódzkiej. na tym samym skrzyżowaniu pod skosem;] zawsze w takim się coś znajdzie dla siebie:) a jeśli chodzi np.o komis z wózkami to na teofilowie, na ryneczku, koło malusa(taki szyld, dość widoczny)jest spory wybór i dość niskie ceny;] bywają też łóżeczka i inne;] pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry