reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamy i dzidziusia oraz odzież ciążowa :)

Dołączył(a)
24 Maj 2008
Postów
1
Miasto
łódz
witam mamy z łodzi.wiem ze niepowinnam pisac tu o takich rzeczach ale mysle ze w ten sposób najszybciej otrzymam od mam z łodzi jakas pomoc.ja tez jestem z łodzi wychowuje 4 letniego synka.niedługo urodzi mi sie dzidzius lecz z przyczyn niezaleznych odemnie nie stac mnie na zakup nowych rzeczy dla maluszka.bardzo prosze mamy które maja zbedne rzeczy dla dzisdziusia o pomoc.potrzebuje ciuszki dla maluszka wózek łózeczko i inne rzeczy.jezeli komus jest juz cos nie potrzebne ja chetnie przyjme.przepraszam z zarazem z góry dziekuje.muj nr tel 604-882-630.
kamila.jest to dla mnie naprawde wazne.nie chce zeczy przeznaczyc na sprzedaz.chce w jakis sposób zapewnic wszystko maluszkowi.:-(

podaje mój nr gg takze 4893940 .prosze o odp.pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
tylko nie rozumiem czemu używasz dwóch nicków i wstawiasz tak dużo bezsensownych reklam :/
 
Drogie mamy, wkrótce zacznę robić dziecku papki z warzyw i owoców. Może polecicie mi gdzie w Łodzi można je kupić i nie martwić się, że są pełne związków chemicznych??Czy sa takie sklepy ze zdrową żywnością????
 
ja proponuje na początek a szczególnie zima korzystać ze słoiczków maluch narazie mało będzie jadł wiec nie wzdaje sie fortuny
 
Kupiłam kołysanki swojemu synkowi, ale chyba troszke za późno, bo raczej mu nie odpowiadaja. Sa idelane dla dzieciątek dopiero co urodzonych, więc jesli któras mam chciałaby je miec to chętnie je sprzedam- (raz puściłam i to koniec) 35zł.
 
WÓZEK spacerówka Graco mirage plus , oparcie regulowane w 3 pozycjach, ruchomą tackę, duży i stabilny podnóżek, 5-punktowe pasy bezpieczeństw, duża budka z okienkiem, mechanizm skladania jedną ręką, skrętne koła przednie z autoblokad, Waga 7,50kg, stan idealny, gwarancja, , c.180zł do uzgodn t. 0508-330-846
 
Mam do sprzedania wózek coneco v4 czerwony z czarnym, ma 3 miesiace wiec jest jeszcze na gwarancji. jesli ktos były zaineresowany prosze o kontakt na emaila lewa@op.pl cena do uzgodnienia.
 
witam was.....właśnie dziś dowiedziałam się,że jestem w ciąży...:-)nie ma dookoła nikogo w podobnym stanie.może jakaś przyszła mama z łodzi ma ochotę czasami pogadać albo pochodzić po mieście w poszukiwaniu drobiazgów dla malucha?
 
reklama
Cześć, właśnie szukałam w necie, czy jest jakieś forum dla mam rodzących w maju 2010:-D Też niedawno dowiedziałam się o ciąży, wczoraj byłam u lekarza, dzisiaj na pobraniu krwi. Nie mogę się skupić w pracy:-) A Ty juz po badaniach jesteś? Nie jestem z Łodzi, ale z Warszawy, ale możemy powymieniac wnioski:)
Pozdrawiam przyszła Mamę:) -
 
Do góry