reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2015' rozpoczęty przez AZA777, 14 Maj 2014.

1. AZA777

AZA777 Fanka BB :)

Myślę, że powoli można założyć ten watek. Ja niestety (stety) mam już dużo rzeczy po pierwszym dziecku ale z pewnością nie omieszkam pokupować trochę nowych rzeczy. Może Wy już zaczęłyście szał zakupowy? Chwalić się ładnie :)))

Ostatnia edycja: 12 Grudzień 2014
  2. Ewusia1986

Ewusia1986 Fanka BB :)

Ja też mam sporo rzeczy po pierwszym dziecku :) jak będzie dziewczynka nie muszę praktycznie nic kupować (co nie znaczy że nic mnie nie skusi) ale jak będzie chłopiec, to pewno poszaleję :) Już mnie nosi w kierunku rzeczy dla maluszków :D

3. reklama
  4. AZA777

Rozmawiałyście dziewczyny o wózkach to Wam powiem, że swojego nie zmienię. Mam x-landera XQ i jestem z niego baaaardzo zadowolona. Jedynie kupię nowa parasolkę bo moja się zużyła. Miałam espiro metro ale kupiłam używkę i teraz trzeba wymienić. Marzy mi się cybex callisto :)))

5. Doggi

Doggi Moderator

Ja o zakupach zacznę myśleć pewnie nie szybciej niż za 6miesiecy ;) żeby coś zacząć kupować musze najpierw stworzyć kąt dla maluszka :)

6. AZA777

Ja będę zamieniać sypialnię na pokój mojego Konrada. Sypialnia jest spora to się pomieszczą :)) tak ogólnie to marzy mi się zamienić mieszkanie na domek ehhh... dobrze, że za marzenia nie karają :))))

Ostatnia edycja: 15 Maj 2014
  7. Doggi

Doggi Moderator

AZA777 no ja muszę moją garderobę/pracownie przerobić na pokój dla bąka wiec duuuzo pracy przede mną :/ niecierpie remontów :( my mamy dom ale mi czasem marzy się mieszanie bo w domu tyle roboty ze czasem włosy dęba stają :/

8. AZA777

To prawda, wszystko ma plusy i minusy. Mi się marzy jeszcze jeden pokój i kawałek ogródka. Domek oczywiście najlepiej więc co jakiś czas zaglądam na ogłoszenia ale te ceny mnie powalają...

9. Doggi

Doggi Moderator

To prawda, ceny kosmiczne!

10. reklama
  11. euforia

euforia Aktywna w BB

Jeśli chodzi o zakupki dla dziecka to ja pewnie zacznę ok 6-7mca ciąży. Po pierwszym dziecku nic mi nie zostało jakoś tak tradycyjnie wydawałam dalej albo sprzedawałam, ale uwielbiam zakupy a rzeczy dla maluszków są tak słodkie że nawet mi nie żal :) O wózku to nawet nie myślę jeszcze hehe. Jak narazie muszę się skupić na zakupach dla siebie ponieważ troszkę ostatnio przytyłam i nie mieszczę się w prawie żadne spodnie

12. sencha

sencha Gość

A ja spełniłam swoje marzenie :) Jeszcze nic nie wpisałam, czekam na pierwszą wizytę u lekarza :)
    CAM_0424.jpg CAM_0425.jpg

Poleć forum