reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2015' rozpoczęty przez AZA777, 14 Maj 2014.

1. AZA777

AZA777 Fanka BB :)

Myślę, że powoli można założyć ten watek. Ja niestety (stety) mam już dużo rzeczy po pierwszym dziecku ale z pewnością nie omieszkam pokupować trochę nowych rzeczy. Może Wy już zaczęłyście szał zakupowy? Chwalić się ładnie :)))

Ostatnia edycja: 12 Grudzień 2014
  2. Ewusia1986

Ewusia1986 Fanka BB :)

Ja też mam sporo rzeczy po pierwszym dziecku :) jak będzie dziewczynka nie muszę praktycznie nic kupować (co nie znaczy że nic mnie nie skusi) ale jak będzie chłopiec, to pewno poszaleję :) Już mnie nosi w kierunku rzeczy dla maluszków :D

3. reklama
  4. AZA777

Rozmawiałyście dziewczyny o wózkach to Wam powiem, że swojego nie zmienię. Mam x-landera XQ i jestem z niego baaaardzo zadowolona. Jedynie kupię nowa parasolkę bo moja się zużyła. Miałam espiro metro ale kupiłam używkę i teraz trzeba wymienić. Marzy mi się cybex callisto :)))

5. Doggi

Doggi Fanka BB :)

Ja o zakupach zacznę myśleć pewnie nie szybciej niż za 6miesiecy ;) żeby coś zacząć kupować musze najpierw stworzyć kąt dla maluszka :)

6. AZA777

Ja będę zamieniać sypialnię na pokój mojego Konrada. Sypialnia jest spora to się pomieszczą :)) tak ogólnie to marzy mi się zamienić mieszkanie na domek ehhh... dobrze, że za marzenia nie karają :))))

Ostatnia edycja: 15 Maj 2014
  7. Doggi

AZA777 no ja muszę moją garderobę/pracownie przerobić na pokój dla bąka wiec duuuzo pracy przede mną :/ niecierpie remontów :( my mamy dom ale mi czasem marzy się mieszanie bo w domu tyle roboty ze czasem włosy dęba stają :/

8. AZA777

To prawda, wszystko ma plusy i minusy. Mi się marzy jeszcze jeden pokój i kawałek ogródka. Domek oczywiście najlepiej więc co jakiś czas zaglądam na ogłoszenia ale te ceny mnie powalają...

9. Doggi

To prawda, ceny kosmiczne!

10. reklama
  11. euforia

euforia Aktywna w BB

Jeśli chodzi o zakupki dla dziecka to ja pewnie zacznę ok 6-7mca ciąży. Po pierwszym dziecku nic mi nie zostało jakoś tak tradycyjnie wydawałam dalej albo sprzedawałam, ale uwielbiam zakupy a rzeczy dla maluszków są tak słodkie że nawet mi nie żal :) O wózku to nawet nie myślę jeszcze hehe. Jak narazie muszę się skupić na zakupach dla siebie ponieważ troszkę ostatnio przytyłam i nie mieszczę się w prawie żadne spodnie

12. sencha

sencha Gość

A ja spełniłam swoje marzenie :) Jeszcze nic nie wpisałam, czekam na pierwszą wizytę u lekarza :)
    CAM_0424.jpg CAM_0425.jpg

Poleć forum