reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

AZA777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2009
Postów
3 751
Miasto
Wrocław
Myślę, że powoli można założyć ten watek. Ja niestety (stety) mam już dużo rzeczy po pierwszym dziecku ale z pewnością nie omieszkam pokupować trochę nowych rzeczy. Może Wy już zaczęłyście szał zakupowy? Chwalić się ładnie :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też mam sporo rzeczy po pierwszym dziecku :) jak będzie dziewczynka nie muszę praktycznie nic kupować (co nie znaczy że nic mnie nie skusi) ale jak będzie chłopiec, to pewno poszaleję :) Już mnie nosi w kierunku rzeczy dla maluszków :D
 
Rozmawiałyście dziewczyny o wózkach to Wam powiem, że swojego nie zmienię. Mam x-landera XQ i jestem z niego baaaardzo zadowolona. Jedynie kupię nowa parasolkę bo moja się zużyła. Miałam espiro metro ale kupiłam używkę i teraz trzeba wymienić. Marzy mi się cybex callisto :)))
 
Ja o zakupach zacznę myśleć pewnie nie szybciej niż za 6miesiecy ;) żeby coś zacząć kupować musze najpierw stworzyć kąt dla maluszka :)
 
Ja będę zamieniać sypialnię na pokój mojego Konrada. Sypialnia jest spora to się pomieszczą :)) tak ogólnie to marzy mi się zamienić mieszkanie na domek ehhh... dobrze, że za marzenia nie karają :))))
 
Ostatnia edycja:
AZA777 no ja muszę moją garderobę/pracownie przerobić na pokój dla bąka wiec duuuzo pracy przede mną :/ niecierpie remontów :( my mamy dom ale mi czasem marzy się mieszanie bo w domu tyle roboty ze czasem włosy dęba stają :/
 
To prawda, wszystko ma plusy i minusy. Mi się marzy jeszcze jeden pokój i kawałek ogródka. Domek oczywiście najlepiej więc co jakiś czas zaglądam na ogłoszenia ale te ceny mnie powalają...
 
Jeśli chodzi o zakupki dla dziecka to ja pewnie zacznę ok 6-7mca ciąży. Po pierwszym dziecku nic mi nie zostało jakoś tak tradycyjnie wydawałam dalej albo sprzedawałam, ale uwielbiam zakupy a rzeczy dla maluszków są tak słodkie że nawet mi nie żal :) O wózku to nawet nie myślę jeszcze hehe. Jak narazie muszę się skupić na zakupach dla siebie ponieważ troszkę ostatnio przytyłam i nie mieszczę się w prawie żadne spodnie
 
reklama
A ja spełniłam swoje marzenie :) Jeszcze nic nie wpisałam, czekam na pierwszą wizytę u lekarza :)
CAM_0424.jpgCAM_0425.jpg
 

Załączniki

  • CAM_0424.jpg
    CAM_0424.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 291
  • CAM_0425.jpg
    CAM_0425.jpg
    8,1 KB · Wyświetleń: 250
Do góry