reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych dzieci

Niki ja miałam tego typu koszulę Koszulka do karmienia i nie tylko REGINA 164 XL (1917650872) - Aukcje internetowe Allegro lub tu KOSZULA NOCNA DLA KOBIET W CIĄŻY KARMIĄCYCH XXL 44 (1955552898) - Aukcje internetowe Allegro tylko z dlugim rękawem i w bardzo jaskrawych kolorach: zielono-żółta. Fajna byla. Ale nie znalazlam teraz dokładnie takich samych kolorowych na Allegro.
Koszulka miala taką sprytną klapkę, którą się odslanialo, a pod spodem coś ala koszukla na ramiączkach. Bardzo wygodna i nic nie wyskakiwalo.
Aż dziwne, że tak mały wybór jest tego typu koszul, natomiast pelno z guzikami (jak szukalam to widzialam pelno pseudo koszul do porodu, z których w żaden sposób nie udało by się wyciągnąć biustu) czy tymi oslonkami, z których biust wyskakuje.
 
reklama
Czarodziejko, mdzięki za poradę co do zakupu ciuszka na chrzest na Manhattanie.
Dla mnie ta sysuacja jest bardzo problemowa. Probowalam się umówić kiedyś z koleżanką na wyjazd do hurtowni, bo raz się trafilo, że nie mialam zajęć w szkole. Ale koleżanka zaczęła rozmrażać lodówkę, a poza tym nie miala ugotowanego obiadu - pewno zupki dla synusia (bo on musi dużo i dobrze jeść, bo jest wielki i tłusty). Niestety wyjazd to cala eskapada. Ja musze gdzieś się pozbyć Kassi, bo ona teraz zbyt żywiołowo zachowuje się w sklepach. :-)
No a moja koleżanka zanim się wygramoli, to zawsze coś na drodze stoi. To synek śpi, to jeszcze nie jadl a ona wlaśnie gotuje, itp. A ona bardzo poważnie podchodzi do jego posiłków. Chyba połowę dnia zajmuje jej przygotowanie posiłków i karmienie ponad rocznego dziecięcia. Dobrze, że ja pracuję, bo nie mam czasu na gotowanie pół dnia zupek dla Kassandry.
Na zupie od teściowej, czy na obiedzie przygotowanym przeze mnie w pośpiechu czy sloiczkach też przeżywa. :-D A ja nie mam wyrzutów sumienia, że pól dnia stracilam na hodowanie tłuściocha.
Teraz zachorowalam, bo mi gardło wysiadło. Ale normalnie, to późno wracam z pracy, bo zanim się przedrę przez korki, to jestem w domu prawie o 17-stej czy 18-stej. Za poźno na wyjazdy do hurtowni. Koleżanka jakoś tego nie rozumie i ciągle próbuje się ze mną umówić na wyjhazd do hurtowni w tygodniu. W sobotę też pracuję przed południem. Dla mnie to klapa z tym ciuszkiem. Na Manhattan koleżanka może podjechać sama, bo ma o rzut beretem (chyba 2 przystanki autobusem). Mam nadzieję, że tam coś znajdzie na chrzest.
 
Witajcie :) Powiedzcie mi prosze czy w tych hurtowniach , ktore wczesniej wymienialyscie dostane lozeczka dla niemowlaka, ewentualnie gdzie jeszcze moge kupic?
 
anaiss dostaniesz bez problemu- łóżeczka drewniane, turystyczne, wózki, foteliki, huśtawki, bujaki, pościel, zabawki, karuzele, wanienki... wszystko co potrzeba. Jak nie mają na stanie tego co Ci się podoba poproś o katalog (mi zazwyczaj sami proponują). Ja jak kupowałam łóżeczko to jakoś żadne mi się nie podobało, ale okazało się że właśnie dostali nową partię, więc oglądaliśmy jeszcze te zapakowane na magazynie i znaleźliśmy nasze wymarzone z ciuchcia ;) a wózek zamawiałam, bo na stanie nie mieli takiego koloru jak chcialam- w efekcie i tak nie kupiłam tego który zamówiłam, bo na żywo mi się nie spodobał ;)
 
Ja kupiłam łóżeczko w Bebe Club. Wychodzilo w podobnej cenie jak na Allegro z przesyłką. To było Coneco Venus. Kassi już miała wtedy kilka miesięcy i było potrzebne łóżeczko składane do domu mojej mamy.
 
Po przemierzeniu wielu kilometrow po mieście dziś kupilam Elefanteny w Deichmannie. Nie wpadłam w zachwyt nad nimi ale Ksince już od dawna wychodzą palce poza sandałki, ktore nosi w domu.
Muszę kupić jeszcze jedne sandalki, żeby miala u mojej mamy.
Bylam w Deichmannach, CCC, w sklepie na Krzywoustego niedaleko dwóch kościołów ale nie znalazlam tam sandałków jakie chciałam. Koło rynku na Mickiewicza jeszcze nie ma sandałków. Na Zawadzkiego na rynku też jeszcze niewielki wybór. Sklep w nowym Turzynie z obuwiem dziecięcym zlikwidowany.
Znacie może jeszcze jakieś inne miejsce, gdzie można kupić fajne sandałki dla dziecka?
 
reklama
Do góry