reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych dzieci

Północny Wiatr

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2009
Postów
319
Miasto
Szczecin
Chodzi mi o ciuszko dla niemowlęcia od zera. Dostalam parę ciuszków od siostry ale dość przedpotopowych, bo dzieciaki mają już od 10 do 15 lat. Tylko parę rzeczy się nadaje. Bo śpiochy na przykład są bez rozpinanych nóżek. Nosidło też siostra dostała dostała po komś i ma 25 lat (nosidło, nie siostra :) ) - istna pomyłka jeśli chodzi o nosidła i katastrofa dla kręgosłupa dziecka i matki. Żałuję, że to się znalazło, bo jak będę chciala kupić nie katastroficzne nosidło, to będą pretensje, że wydaję pieniądze, a nosidło jest.
Kupiłam parę ciuszków na Allegro ale jeszcze nie przysłali.
Kupiliśmy też 3 body kopertowe w Bebe Club (na Struga 25) i dwie koszulki w Bobolandzie (Struga 42)
Teraz zastanawiam się gdzie dokupić resztę potrzebnych ciuszków. Nie koniecznie muszą być nowe. Mogą być z ciuchbud. Gdzie w Szczecinie są ciuchbudy, w których są dziecinne rzeczy? Mam informację, że jedna jest na Jagiellońskiej chyba koło Platana.

Pozdrawiam Hania
 
Ostatnia edycja:
reklama
witaj:)
fajne ciuszki mozna znalesc e lumpikach:) kolo fali, kolo aleji kwiatow na rogu(pl.zolnieza) jest bardzo duzo punktow tego stylu:)))
 
witaj:)
fajne ciuszki mozna znalesc e lumpikach:) kolo fali, kolo aleji kwiatow na rogu(pl.zolnieza) jest bardzo duzo punktow tego stylu:)))

Masz rację. Byłam w tych obu lumpikach. Kupiłam parę ciuszków w jednym i drugim.
Szukam jeszcze śpiworka do spania. Przy Pl. Żołnierza były ale na duże dzieciaczki.
Pozdrawiam Hania
 
sliczne, nowe a naprawde tanie ubranka widzialam na prawobrzezu w malym domu towarowym helios w sklepie "pepko" az zaluje ze juz dzidzia ubrana na zime, ale na wiosne tam wrocimy :) (jadac od mostow po prawej stronie)
 
Znalazłam jeszcze ciuszki dziecinne w dwóch lumpeksach:
- koło przejścia podziemnego (na przeciw Szczecińskiego Centrum Komputerowego), kiedyś był tam sklep chemiczny
- na wyzwolenia między przejściem podziemnym a Placem Rodla, na przeciw Galaxy.

Ad. komisu koło byłego Świata Dziecka (Plac Żołnierza), to poza wózkami mają też fajne ciuszki. Przyjmują w komis rzeczy w dobrym stanie. Kupiłam tam kombinezon zimowy. W domu znalazlam w nim nawet papierową metkę z Anglii.:) No rzeczywiście wygląda na nie noszony.
Bylam też w komisie Kłapouchy. To koło Bramy Portowej, na przeciw pierogarni (mniam, mniam :) ). Ulica nie wiem jak się nazywa ale to koło Medicusa.
Mają większy wybór wózków. Ciuszki rożne i te dobrej jakości i średniej.
Ciągle szukam pewnego typu bujaczka Fisher Price. Ale to chyba trzeba trafić albo kupić na Allegro.

Pozdrawiam Hania
 
Ostatnia edycja:
Mamy o "rzut beretem" do Niemiec. Czy robicie czasem zakupy dla dzieciaczków?
Mnie się udalo zakupić kiedyś śliczne bluzeczki dla siostrzennic na obniżkach w Prenzlau.
Wyczytalam na tym forum, że Pampersy niemieckie są lepszej jakości niż polskie. Mam ochotę wyskoczyć do Niemiec w tym tygodniu lub przyszły weekend i zobaczyć co można zdobyć w Niemczech dla niemowlaka.
Jeździliśmy do Schwedt do Oder Center, Aldi i zastanawiam się, gdzie jeszcze tam można pomyszkować.
W Prenzlau dawno nie bylam. Ale z tego co pamiętam jest jakieś centrum handlowe z Realem.

Z zakupów jakie robimy w Niemczech, to czasem kupujemy homeopatyki w aptece w Oder Center (do niedawna miałam takiego jednego psiaka, po którym została mi w spadku cała apteka :) rożnorakich medykamentów - staruszka była wiecznie na coś chora już od połowy życia). Tylko najpierw trzeba je zamówić np. mailem (teraz nawet po polsku przyjmują zamówienia). No i mam tam też ulubiony sklep z ciuchami, gdzie kupowałam wiele razy jeansy. :)
A tak poza tym jakieś przypadkowe zakupy czasem się zdarzały.
Pozdrawiam Hania
 
Ostatnia edycja:
tak samo tutaj Haniu - jakbyś chciała się zapytać później gdzie kupić łóżeczko, wanienkę, zabawkę edukacyjną- czy robić zakupy w niemczech czy czechach- to też proszę nie zakładaj oddzielnych wątków;-)
 
reklama
Czy w Szczecinie są gdzieś sprzedawane produkty Medela?
Dokładnie chodzi mi o maść na brodawki PureLan. Może także o nakładki do karmienia.
Oczywiście można to kupić na Allegro. Ale czy w Szczecinie może można gdzieś za w miarę przyzwoitą cenę?

Pozdrawiam Hania
 
Do góry