reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

ja nie wiem czy bede kupowala bardzo duzo ciuszkow na poczatek bo to roznie bywa,chodzi mi o to dzisiaj kolezanka urodzila i jej Leo wazy 4400 i ma 55cm wiec jest duuuuzy no i niektore ciuszki bede troszke ciasne i maluszek ich nie ponosi :-( wiec moze lepiej robic zakupy z glowa a nie dac sie poniesc szalenstwu???!
 
reklama
sami a masz jakis pzredział kwotowy?? ja niechce kupowac zbyt drogiego bo w sumie potrzebuje tylko glebokiego bo spacerowke mam ładna po kamilku...ale mniej wiecej mam juz na oku wozeczki pozneij wkleje wam zdjecia
 
Wiki jeszcze niewiem za jaką cenę będziemy mogli kupić :confused:
Wogóle to mam dylemat czy kupić trzyfunkcyjny czy może najpierw głęboki a potem jak dzidziuś będzie siedział to jakąś lekką spacerówke.
Kompletnie niewiem nic o wózkach :confused: i będe ci wdzięczna jak wkleisz te zdjęcia:****
 
maja wyciagana gondolke dla malenstwa i pozniej mozna zrobic z nich spacerowke choc mi spacerowka niejest potzrebna w sumie..ale mniej wiecej taki styl wozeczka podoba mi sie :-)
 
Wiki ładne - oglądałam też wóżki Tako sobie na allegro i też mi sie podobały bardzo ale rozmawiałam kiedyś z koleżanką która ma właśnie taki wózek i odradziła mi z tego względu, że spacerówka jest ciężka potem i źle się prowadzi - ale ty masz już spacerówke więc niema problemu.
Ale z tego co wiem, że większość wielofunkcyjnych jest ciężkich :confused: chyba że się myle...
 
wiki.25 ja tez chcialabym cos podobnego.podobaja mi sie te wozki.:tak:
a w jakiej cenie sa takie wozki w Polsce?
mam jeszcze pytanko w jakiej cenie sa foteliki do samochodu?bo tutaj 100 e :szok:
 
reklama
Do góry