reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

Szminka to tez bylo w takiej hali przy szkole, taki kiermasz wlasnie a nastepny bedzie we wrzesniu taki duzy.
No ja napisalam flow markt bo myslalam ze to tak sie nazywa, ale to byl taki kiermasz duzy, wszystko poukladane rozmiarami, buty do butow, wozki do wozkow itp.
 
reklama
sami dobrze napisallas bo wlasnie takie kiermasze z uzywanymi rzeczami to flohmarkt:tak::-Dja napisalam "kiermasz"zeby po polsku bylo:tak::-)
a tak mi sie teraz przypomnialo ze w kwietniu razem z kindergeldem daja na kazde dziecko 100 ekstra:tak:ze wzgledu na ten kryzys hehe,ale tylko jedenorazowo no i nie wiem na 100% czy w calych Niemczech czy tylko w moim regionie:confused:no ale jak dostaniecie to fajna niespodzianka bedzie,stowka zawsze cos:tak:
 
wrocilam z zakupkow.....zakupilam spodenki do przedszkola, bezrekawnik z kłapouchem i sweterk na wiosne...............dla siebie nic:-(
 
ANETKO-przesliczne te garniutrki,gdzie zamawialas,bo ja we wrzesniu ide na wesele mojego braciszka,bede swiadkowa i moze mojemu olikowi cos takiego bym zamowila
 
reklama
Do góry