reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

no smarcik to chyba ciezko bedzie bo to jakby tak szybciej sie stalo zaraz po zakupie a to jednak troche pochodzil

no to chwale sie moimi zakupkami

ZJEZDZALNIA taka mala plastikowa :tak: taka wysoka na metr... bedziemy zjezdzac do baseniku albo piaskownicy a w zimie nawet w pokoiku gdzies upchce...jest fajoska:-)

PLATFORMA DO WOZKA, czy u was to jest bo niewidzialam??? chyba nie bardzo bo sobie nie przypominam...pewnie ze wzgledu na wysokie krawezniki... hmmmm
wiecie taka platforma z koleczkami co sie przyczepia z tylu wozka i dziecko starsze sobie na niej stoi...
u mnie to bardzo popularne i neluska sobie juz smiga
takze wozek dla blizniakow pewnie niedlugo wystawimy na sprzedaz i bedzie wiecej miejsca w garazu:tak:

nikus a wy jak chodzicie na spacerki...rozumiem ze blizniaki sa z wozku a starszy krolewicz? i to wlasnie ci dla niego potrzebne- taka platforma:tak:
tu na filmiku powinno sie dac zobaczyc
Lascal Ltd | Video - Board presentation
 
reklama
KTOSIA - zakupki superowe

A buggy board u nas sa oczywiscie ;-) - tylko Kuba na bank by na tym nie stal...on w ogole zeby pojechac w wozku musi byc przypiety bo inaczej wylazi....;-)Ale dla spokojniejszych dzieci - super sprawa...tylko raczej nie na kilkugodzinne spacery :confused:
I jeszcze jest buggy pod - takie jakby male krzeselko ktore dopina sie z boku wozka ;-)
 
KTOSIA myslalam o tej plaformie tylko ewka by z niej uciekala na bank, na poczatku byla bu podjarana, a potem koniec, z wozka wylazi jak jej nie przypne jak ANETKI Kuba, kiedys nie zauwazylam, ze nie zapielam, kupowalam jej kalosze w bartku, poszlam zamowic u pani rozmiar, odwracam sie a ewki w wozku nie ma, serce w gardle, a ona sobie siedzi przy stoliku w sklepie i maluje, gnojowka jedna, poza tym ona czasem, rzadko bo rzadko, ale zasnie w wozku
 
to jest idealna sprawa dla 3 latkow mysle... ja sobie juz zapodalam bo mam i tak wozek podwojny i jak mi potrzeba aby mala sie przespala to biore go i obydwoje mi siedza ladnie

a tak pozatym to platforma fajna sprawa... malutka lubi...tez schodzi czasem, tak samo jak wysiada bo niechce siedziec w wozku...ale u mnie nie ma przypinania...moim zdaniem w tym wieku juz sie nie powinno wiezic dziecka...za bardzo ma juz swiadomosc wlasnego ja i czulo by sie spetane...malego przypinam bo ma 10 miesiecy jeszcze nie kuma i zwyczajnie nie umie chodzic i jak by sie obsuna to upadnie wiec zapinanie tylko dla bezpieczenstwa...
ale rozumiem wasz punkt widzenia....bunt dwulatka...czasem nie macie wyjscia i musicie miec dziecko ze soba w sklepie...ja poprostu robie zakupy sama czy m...dzieci zostaja w domu...zadnych sklepow bo bym zwariowala...buciki tez kupuje bez malej...ale jak sie zdarzy i sa tylko takie mozliwosci jak stolik do rysowania to wykorzystuje bo to jest dobra rzecz...

a co do siedzonka do roweru...hania pytala....ja sie nie znam...m kupowal...ale wydaje mi sie ze to wszystko ma podobna wytrzymalosc...moze jakies detale, ulatwienia np ze dlugosc na nozki sie reguluje albo tam gdzie dziecko ma raczki zeby byly wygodne uchwyty...czy jakosc pasow, czy fajne kolorki...to juz sobie trzeba porownac miedzy supermarketem i sklepem rowerowym...
 
kiedys pisalam o butkach bartka co tygrys mial 3 razy na nodze a wygladaly jak po roku uzyawania albo i gorzej!!!!!!!!!!!!!!!! oddalam do rzeczoznawcy i pan stwierdzil ze reklamacja musi byc uznana................wczoraj dzwonili ze sklepu........Bartek reklamacje uznal i zapytali sie czy chce nowe butki tylko o rozmiar wieksze..............czasami warto powalczyc o swoje prawa:tak:
 
reklama
Do góry