reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

wiki.25

mama kochanych brojków
Dołączył(a)
12 Listopad 2005
Postów
3 046
Miasto
Trójmiasto :)
pomysslałam że napewno pomału zaczynamy sie rozglądać :tak: za ubrankami:-) ...mebelkami.:-D .pojazdami dla naszych pociech :laugh2: itp...jesli macie juz cos na oku albo cos kupiłyscie pochwalcie sie zakupkami......:rofl2: :rofl: :biggrin2: ..tak wiec rozpoczynamy wątek zakupowy :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
reklama
Wiki ja to już mam dużo rzeczy na oku ;-) ale jak narazie to tylko oglądam te cudeńka. Ale musze się wam pochwalić, że dzisiaj kupiliśmy pierwsze śpioszki - są takie malutkie, słodziutkie i niemogłam sie oprzeć a szczególnie że mają rysunek kubusia puchatka hihihi:-)

Oglądamy już też wózki ale narazie tylko na internecie i powiem wam, że coś czuje że będe miała wielki problem z kupnem wózeczka :confused: postanowiliśmy, że gdzieś tak przed świętami pojedziemy do sklepu z wózkami i wybierzemy jakiś już ale kupimy dopiero w 8 miesiącu ciąży albo dopiero po porodzie. Chociaż mój M chce już kupić w grudniu fotelik samochodowy :-)
 
ja jeszcze nic nie kupilam- ostatnio snily mi sie zakupy dla dzidzi- no i kupowalismy dla dziewczynki.ciekawe czy mi sie to sprawdzi .za tydzien sie dowiem co nosze w brzuszku :tak:.
 
heja!!! ja tez jeszcze nic nie kupilam, chcialabym bardzo wiedziec czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka bo wtedy mozna albo wszystko niebieskie albo rozowe:-) mamy to szczescie ze kilku znajomych juz pewnych rzeczy nie potrzebuje tak wiec mamy juz lozeczko( jest sliczne-biale-romantycznie:-D ) i kmode i wanienkie i fotelik do samochodu ale jak narazie wszystko to czeka cieröliwie w piwnicy.Ja chcialabym juz urzadzac pokoi dla malucha no ale musze jeszcze troche poczekac.Jak jmuz sie dowiem jaka plec to oddam sie szalenstwu zakupow.Nie ma milszej rzeczy na swiecie niz kupowanie malusienkich skarpetek,spioszkow kaftanikow!!!To wszystko przed nami! Szczesciary jestesmy!!!:tak:

wstawiam fotke lozeczka .Ono narazie jest tak prowizorycznie poskladane wiec nie zwracajcie uwagi na tasme klejaco buziaki i udanych zakupow!!!
 
Szmina ładne to twoje łóżeczko :tak: :-)
A co do zakupów to masz racje - najlepiej zacząć kupować jak już sie zna płeć dzidziusia :-) chociaż ja już jedne śpioszki kupiłam ale nie są one ani niebieskie ani różowe ;-)
Ale zakupowe szaleństwo już tuż tuż :-)
 
ja rowniez mam juz lozeczko - od szwagierki (jeszcze go nie widzialam ale mysle, ze bedzie ok).i rowniez jak sie dowiem co mam w brzuszku zaczne powoli kupowac ciuszki. czyli od poniedzialku zaczynam :-D!!!!!
 
Witam
ja jestem już w 32 tygodniu ciąży i mam prawie wszystko. Kołyska stoi, pościel do kołyski w szafie, wózek zamówiony, ciuszki poprane i poprasowane. Chyba mam już prawie wszystko, nawet wkładki laktacyjne i majtki jednorazowe. Brakuje mi tylko kosmetyków dla dzidzi i trochę akcesoriów. Jak wychodzę do miasta, to nie mogę się oprzeć i zawsze coś kupię. Ciuszków to już chyba mam na pierwsze pół roku :-)
 
a zastawialyscie sie juz nad wozeczkami ja lzoeczko mam jzu wybrane i kupujemy ppo swientach bo przed niebedzie gdzie postawic...a wozeczek caly czas lukam no a co do ciuszkow to pomalutku bede zaczynac kupowac...tyle ze gdzie ja to bede ukladac neimam pojecia :-(
 
reklama
Wiki łóżeczko bardzo ładne, ja myślałam wcześniej o takim składanym do torby (coś jak kojec ale również z regulowanym poziomem itp. chyba wiecie o co mi chodzi) ale chyba jednak też kupimy drewniane.

Najgorszy problem będzie z wyborem wózka dla maleństwa - kompletnie niewiem jaki kupić???
Dziewczyny macie już jakieś wózeczki na oku? Jak tak to piszcie, wkejalcie zdjęcia. Może mi pomożecie :tak:
 
Do góry