reklama

Zakupowe Hot or Not - czyli co polecamy i co odradzamy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2015' rozpoczęty przez Doggi, 13 Październik 2014.

1. Doggi

Doggi Moderator

Pozwolę sobię założyć taki wątek ponieważ jest tu duża grupka mamusiek, które mają doświadczenie już z maluszkami, pielegnacja i ich codziennością ale jest równie duża grupa mamusiek, które wyczekują pierwszego brzdąca, i pomyślałam że warto byłoby poruszyć temat artykułów, które u was się sprawdzziły lub nie jak chusteczki, kremy, pampersy itp itp tip

Jeśli ten wątek to przesada to usunę go, jednak wydaje mi się że może być on bardzo pomocny każdej z nas, bo jednak recenzja od was/nas najlepsza :)

2. jezyk

jezyk Fan(ka)

Fajny wątek, może się sprawdzić wiadomo jednak, że będzie tyle opinii ile nas :)

3. reklama
  4. sprite

sprite Fanka BB :)

a to się dotyczy tylko niemowlaków? bo ja mam produkt, który mogę polecić, a używałam go dla tak mniej więcej już 1,5 rocznego malucha i do tej pory bardzo często z niego korzystamy: OSMOZACARE dezynfekująca antybakteryjna pianka do rąk. każdy inny żel może się schować :tak:

5. jezyk

jezyk Fan(ka)

Ja myślę że możemy tutaj polecac również rzeczy dla rodzeństwa jak i dla całej rodziny. Jak myslicie? :)

6. Doggi

Doggi Moderator

jak najbardziej jestem za, w końcu każdy członek rodziny bywa w potrzebie :)

z rzeczy dla niemowlaka napewno mogę polecić wilgotne chusteczki do pupci nivea te niebieskie! Sa elikatne, iealnie nasączone i nic a nic nie podrażniały Oli :) miałam też z dada i rossmana i pampersa i one wszystkie jakies takie sztywne mi się wydawały i zdecydowanie za mokre :)

na mężów polecam skórzany pas, najlepsze efekty daje chłosta raz na tydzień :D

Ostatnia edycja: 13 Październik 2014
  7. LayDeeK

LayDeeK Fanka BB :)

Nieeee Doggi! Na męża działa tylko patelnia :)

8. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Ja tam walka na meza uzywam:-D a tak powaznie np w czym kapac noworodka?

9. Doggi

Doggi Moderator

andżelika ja kąpałam na początku w nivea hipoalergicznym płynie ale Ola miala starsznie suchą skóre i musiałam uzywac emolium czy oilatum i te były spoko dla babajagi

10. reklama
  11. jezyk

jezyk Fan(ka)

My polecamy płyn do kąpieli nivea baby.

12. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

aha, a czym tak na prawde roznia sie te wszystki rodzaje Pampersow?jakie w ogole pieluchy sa najdelikatniejsze?

Poleć forum