reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe Hot or Not - czyli co polecamy i co odradzamy

Andżelika nie mam pojęcia ;) tak naprawdę każdemu dziecku inne pieluszki służą oli służyły wszystkie tak naprawdę z wyjątkiem lidla
 
reklama
Jezyk u nas dada były ok ale chyba di rozmiaru 2 od 3 zaczęły przeciekac :/ i wtedy weszły z rossmanna które były super :) bo ba dzuen dobry mieliśmy 2 giga paki pampers newborn czy coś dostaliśmy w prezencie ale szkoda ich było bo początki są straszne bo co chwilę smółka leci i trzeba zmieniać :/ i pampki zużywają się okropnie
 
U mnie najlepszym zakupem był leżaczek :-D Nina do dzisiaj używa a kupiłam używany ;-) i teraz jeszcze siostrze będzie służył :-) z takich większych rzeczy

Do kąpieli miałam próbki z mustelli i był boski! Ale drogie cholerstwo :-/
 
Femme Noooo leżaczek super ola uwuelbiala w nim leżeć :) potem mój bratanek go używał i tez się sprawdził no i Teraz wraca znów do nas, mam nadzieję że Stachu tez będzie jego fanem :)
 
Doggi, a uwierzysz, że my jeszcze ani razu tych chusteczek z nivei nie mieliśmy :szok::szok:. muszę kupić, bo ogólnie bardzo lubię zapach nivea.

jak młody miał chwilowe problemy ze skórą to uzywaliśmy do kąpieli emolium, a później płyn do kąpieli ZIAJKA natłuszczający i ten Wam polecam, bo był fajny :tak:
 
Sprite i na pewno tańszy dużo niż emolium :) ja uwielbiam wszystkie kosmetyki ziaja są naprawdę super a najbardziej lubię serię kozie mleko moja extremalnie sucha skóra jest po tym świetna!
Co do chusteczek to u nas były numerem jeden :)
 
reklama
Doggi, jakby porównywać ceny sklepowe to tańszy, ale jak udało się dostać emolium w promocji w necie, to cena była porównywalna. z tym że ZIAJKA o wiele ładniej pachniała i wydawało mi się, że woda jakaś fajniejsza po niej była :tak:
 
Do góry