reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe Hot or Not - czyli co polecamy i co odradzamy

ja też popieram wkładki Jonhsona są najlepsze,na allegro kupiłam po 13,80,a w rossmanie po 17,80,ale naprawdę warto :tak: przed tem miałam Canpola i kilka razy dziennie musiałam wymieniać i bardzo sie zniekształcały
 
reklama
Ja na początku używałam canpola, ale widzę, że już wiecie, że są do dupy :p
A teraz mam Johnsona i są extra
 
a kiedy te cycki sie unormują i nie bedzie trzeba używać wkładek? (już nie pamiętam)

macie kartę rossnę? ja założyłam nową, bo się dzień wcześniej młodemu skończyła. i dostałam edukacyjne szczoteczki do zębów (3szt) za 1gr z babydream (normalna ich cena jakieś 10zł, no ale zawsze coś ;-))
 
sprite jak karmiłam młodego, z wkładkami musiałam chodzić cały okres karmienia prawie ... czyli 1,5 roku :szok:

btw tez używałam Johnsonow, teraz mam babydream, nie sa najgorsze, ale moze znow poprobuje johnsony
 
Żelka, :szok:. nie no. ja młodego karmiłam prawie 2 lata (chyba bez 2 miesięcy) i długi okres (a na pewno już wtedy kiedy chodziłam do pracy czyli po 13 miesiącach) łaziłam bez wkładek i w normalnym staniku.
 
Dziewczyny, które mają zielone pudełko z chusteczkami Dada: wyciągają się Wam pojedyncze chusteczki? u mnie do połowy opakowania tak było, a teraz niestety wychodzą po kilka sztuk :wściekła/y:
 
U mnie też ale jakie bym nie kupiła to tak mam, w dodatku im bliżej dna tym bardziej mokre, ale mnie to nie rusza :-)
 
Ja zamknięte paczki trzymam do góry nogami, żeby te z wierzchu nasączyć.

A z chusteczkami każdej firmy tak mam, że pod koniec wychodzi po kilka, albo nie wyciąga się następna :baffled:
 
reklama
czyli to normalne :crazy:

Megami, w dzień też mnie to nie rusza, bo większości i tak używam wody i płatków kosmetycznych, ale w nocy szlag mnie trafia, jak chce szybko chusteczkę wyciągnąć,a tam cała KUPA wychodzi :no:
 
Do góry