reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

nati257

:)
Dołączył(a)
25 Listopad 2011
Postów
163
Miasto
Anglia
Myślę że przyda się ten temat. Możemy pisać co już zakupiliśmy dla siebie i dzieciaczków.

Ja narazie planuję zakupić spodnie ciążowe już mam upatrzone ale czekam do wizyty u gina.
 
reklama
ja planuje na wyprzedazach kupic sobie jeansy w H&M :) wiec jak zobaczycie ze przeceniaja prosze krzyczec ;)
 
na razie planów zakupowych nie robię - ale wpadła mi do głowy jedna rzecz, którą będę chciała koniecznie nabyć - nosidełko:) Hania już od dawna przyzwyczajona do spacerów na pieszo, ale nie wiem czy Zosię zdążę przyzwyczaić, i wymyśliłam że Hania będzie biegać, Zosia do wózka, a dzidzia do nosidełka - taki patent żeby wyjść z 3 dzieci naraz:-D
 
patik - dobry pomysł :-D

kasiadz - myślę, że Twoja córcia będzie już chodzić (przeważnie koło roku dzieci zaczynają, mój synek mając 13 mesięcy chodził sam, nie trzymając się już podpór typu krzeło, komoda ;-)). Wiadomo jednak, że za długich tras raczej nie zrobi, więc na dłuższy spacer jakiś patent byś musiała mieć. W sumie... to będzie zima, więc może Antosia na sankach a Maluch w w wózku ;-)

Ja póki co zamierzam kupić jakieś spodnie na gumce (może leginsy za kolanko). Bluzek luźnych (ala tuniki) mam sporo na lato. Większe zakupy na jesień :-)
 
nati dobry pomysl :-) widzialam ze dziewczyny rozmawiaja o wozkach i linki podaja ale ciezko znalesc pozniej w tej duzej rozmowie :-) tak bedzie duzo bardziej przejrzyscie :-)

Ja narazie jeszcze nie mysle o zakupach, powiem szczerze ze jest mi tak nie dobrze ze skupiam sie tylko zeby pawia nie puscic i tak caly dzien:shocked2:
Po synku malo rzeczy mam bo oczywiscie drugiego dziecka mialo nie byc wiec wszystko powydawalam :-)
Ale ciazowe spodnie lub duze leginsy napewno niedlugo zakupie to brzuszek juz mi wywalilo:confused:
 
na razie planów zakupowych nie robię - ale wpadła mi do głowy jedna rzecz, którą będę chciała koniecznie nabyć - nosidełko:) Hania już od dawna przyzwyczajona do spacerów na pieszo, ale nie wiem czy Zosię zdążę przyzwyczaić, i wymyśliłam że Hania będzie biegać, Zosia do wózka, a dzidzia do nosidełka - taki patent żeby wyjść z 3 dzieci naraz:-D

niekóre wózki maja takie foteliki dla młodszych i starszych i takie podstawi do stania dla najstarszych - więc jedno w gondoli, drugie w foteliku przy gondoli a trzecie na stojaczku za wózkiem ;)
 
Dziewczyny! Jaki był mój szok jak dzisiaj dostałam wiadomość od męża na facebooku,wchodzę a tam wózek dziecinny i podpis:"ale czad" ;)
Co myslicie o chustach na niemowlaki?
Czytałam,że fajna sprawa, ale czy rzeczywiście? Bo jak tak to na pewno będzie jedna z rzeczy "must have" ;)
 
reklama
Do góry