reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

reklama
Eve, Fafalka a jak z tapicerką? To taka ceratka?

Tak, ceratka. Dodatkowo jest miękka wkładka dla mniejszego dziecka (czyli takiego jak nasze teraz :)), welurowa chyba. Ona się brudzi mocno, ale można ją zdjąć i włożyć do pralki. Ale właściwe krzesełko ma tapicerkę ceratkową i czyści się bez problemu, ja do tego używam oczywiście mokrych chusteczek :p
Siedzonko też ma regulowane pochylenie i wysokość, składa się na płasko, nie ma na co narzekać :)
 
Krzeselko mamy chicco polly, fajnie sie czysci i sklada ;-)

fotelik do samochodu chcialam maxi cosi tobi ale ponoc nie w kazdym aucie pasuje bo wymaga dlugich pasow :eek: tak mi pan w sklepie nagadal i nie wiem czy to prawda czy specjalnie tak gadal bo chcial mi wcisnac inny ktory akurat mial na sklepie :baffled:

ktos ma tobi i moze mi cos wiecej na ten temat powiedziec ???
 
Paol u nas tak jak u Fafalki. Ceratka z welurową wkładką, której np. Kuba nie używa, bo się mu tyłek bardziej poci niż na ceracie.

Cortina jak my szukaliśmy dla Kuby fotelika to w żadnym sklepie nikt nawet nie wspomniał, że do jakiegokolwiek potrzeba dłuższych pasów. Bzdura. Chciał wcisnąć pewnie coś ze stanu :)
 
Jeszcze puzzle piankowe muszę kupić... i ochraniacz do łóżeczka... Zaczyna mnie wkurzać kupowanie przez net, ale te wszystkie sklepy stacjonarne to już u siebie znam na pamięć i albo nic tam nie ma, albo na necie jest o wiele taniej...
 
Jeszcze puzzle piankowe muszę kupić... i ochraniacz do łóżeczka... Zaczyna mnie wkurzać kupowanie przez net, ale te wszystkie sklepy stacjonarne to już u siebie znam na pamięć i albo nic tam nie ma, albo na necie jest o wiele taniej...

u mnie dokladnie to samo, w stacjonarnych nic nie ma a jak juz cos jest to ceny z kosmosu ;-)
Listonosz to sie smieje ze mnie co przychodzi z jakas przesylka to mowi ze ja najlepsza kilientka allegro chyba jestem :rofl2: dowcipny :-D najbardziej lubie paczki z poczty polskiej dostawac bo mamy takiegooooooooo przystojnegoooooo dostawce paczkowego ze wam mowieeeeeee :-p :rolleyes:
 
reklama
Do góry