reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

optymistko :) no może komuś to nie przeszkadza faktycznie ale weź pod uwagę, że co karmienie będzie kupa i w międzyczasie siki :-D a takie rozbieranie męczy i rodziców, i dziecko...
ale masz rację - jak będzie maleństwo to wypróbujesz i najwyżej dokupisz co trzeba
 
reklama
Narazie się nie przejmuję ale napewno będę miała to na uwadze bo też jeśli coś kupuje to szukam rzeczy z rozpinanym krokiem ale dostałam za darmo więc nie będę wybrzydzać :-D
 
Sylwia ciuszki super... co do tego rozpinania w kroku, to śpiochy i bez tego raz dwa zdjęte więc ja bym tam aż tak nie przywiązywała na to uwagi...

Jak nie to półśpiochy jednym ruchem zdjęte z pupy :-D
 
Jak robiłam pierwszy raz wyprawkę dla Hanusi, to też pokupowałam śpioszki bez rozpięcia w kroku, bo nikt mnie nie oświecił - wiadomo z rozpięciem większa wygoda. Dostałam też takich mnóstwo od cioci. Dla pocieszenia jednak dodam, że moje dziewczynki były bardzo spokojne w czasie ubierania i aż tak strasznie z tym przebieraniem nie było;-) więc da się przeżyć. Natomiast jak same wybieracie to lepiej zwracać na uwagę na rozpięcie w kroku. Tak samo niewygodne są wszelkie napki z tyłu bluzeczek...
 
14102012108.jpg14102012109.jpg14102012110.jpg14102012111.jpg14102012112.jpg14102012113.jpg14102012114.jpg14102012115.jpg14102012116.jpg14102012117.jpg
wszyscy się chwalą zakupami to i ja pochwalę się moimi skarbami z lumpeksu:tak:ciuszki są już wyprane i popakowane w worki próżniowe, przed użyciem powtórka prania w proszku dla dzidziusia;-)
 
ja kupiłam nierozpinane w kroku i raz je założyłam:baffled:
za to rewelacyjnie sprawdził się u nas dla takiego maleństwa zestaw półśpiochy+bodziak a do spania pajac:tak:


dziewczyny może któraś chce kupić muszle laktacyjne avent?
mogę odsprzedać, użyłam raz pary bez dziurek ale nie czułam się w nich komfortowo i nie używałam, miałam medeli które mi lepiej pasowały. Mogę odsprzedać za 30 zł z przesyłką:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki dzisiaj w biedronce mają być kocyki niemowlęce po 14,99 oraz okrycia kąpielowe z ręczniczkiem i myjką po 19,99. Jeszcze nie widziałam, mam nadzieję że będą fajne bo bardzo się na nie nastawiłam :-)
 
Do góry