reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

reklama
hm myślę, że jest tego za dużo żeby wszystko pokazać, poza tym już poukładałam sobie i nie będzie mi się chciało wszystkiego wyciągać na nowo.:) Może jutro jak mnie najdzie wena to kilka ciekawszych rzeczy wam pokaże:)
 
no napisz co kupilas, bo ,,zakupiłam prawie wszystko,, nic nam nie mowi, tzn mi :rofl2: moze inne lutowki wiecej z tego zdania wyczytaly :-D
 
No więc na życzenie cortiny moja lista rzeczy które zakupiłam wczoraj:

Ubranka
tych nie bede wymianiała szczegółowo napiszę tylko że mam wszystkiego po kika kompletów cienkich i grubszych w rozmiarach 56 i 62 i juz nic nie muszę dokupić bo starczy mi, az nadto:) A zapewne jeszcze cos dostanę jak będą nas znajomi i rodzina odwiedzali jak się małe urodzi Ubranka wam sfotografuję jutro.
Rożki dwa
kocyk
pościel do łużeczka
Butelki, szczotka do mycia butelek i stojak do ich suszenia
termometr
aspirator
smoczki 2
przybory do czesania
przybory do paznokci
pieluchy tetrowe i franelowe
ręcznik z kapturkiem
skarpetki, rajstopki
łapki niedrapki
pościel do wózka

To chyba tyle:) Jakieś zdjęcia wstawię jutro rano
Została mi do zakupienia wanienka i łóżeczko z wyposażeniem do niego jakiś zamienny komplet pościeli i kosmetyki to będzie kompletna wyprawka:) No moze jeszcze jakieś drobiazgi pominęłam ale to juz groszowe sprawy
 
Ostatnia edycja:
jesssso ja nawet listy nie mam, kupuje na czuja tzn to co sie sprawdzilo przy pierwszym :tak: jutro zrobie liste, albo podeslijcie jakas to zmodyfikuje pod siebie :laugh2:
nam zostalo niewiele, materac do lozeczka, poduszka klin, przewijak, przescieradlo na przewijak, kosmetyki, proszek, cazki i szczota do fryzurki i chyba tyle ... :sorry2:
 
cortina no mnie ciężko kupować na czuja bo nie mam doświadczenia jak ty- miałas juz jedno małe dziecko i tak jak piszesz wiesz co sie sprawdziło:) Ja dopiero sprawdzam:) albo razej będę sprawdzała
 
No więc na życzenie cortiny moja lista rzeczy które zakupiłam wczoraj:

Ubranka
tych nie bede wymianiała szczegółowo napiszę tylko że mam wszystkiego po kika kompletów cienkich i grubszych w rozmiarach 56 i 62 i juz nic nie muszę dokupić bo starczy mi, az nadto:) A zapewne jeszcze cos dostanę jak będą nas znajomi i rodzina odwiedzali jak się małe urodzi Ubranka wam sfotografuję jutro.
Rożki dwa
kocyk
pościel do łużeczka
Butelki, szczotka do mycia butelek i stojak do ich suszenia
termometr
aspirator
smoczki 2
przybory do czesania
przybory do paznokci
pieluchy tetrowe i franelowe
ręcznik z kapturkiem
skarpetki, rajstopki
łapki niedrapki
pościel do wózka

To chyba tyle:) Jakieś zdjęcia wstawię jutro rano
Została mi do zakupienia wanienka i łóżeczko z wyposażeniem do niego jakiś zamienny komplet pościeli i kosmetyki to będzie kompletna wyprawka:) No moze jeszcze jakieś drobiazgi pominęłam ale to juz groszowe sprawy

niezłe zakupy.......

skomentuję jak pozwolisz co wg mnie się nie przyda, a bynajmniej u mnie było zbędne:)

butelki, szczotka, stojak - butelki będą potrzebne jak zakładasz że od początku nie karmisz piersią, jeśli chcesz karmić to może się okazać że dziecko nie będzie chciało pić z butelki tak jak u nas, ja mam chyba z 10 nowych aventu:szok:, szczotka jest niepotrzebna, myją się dobrze gąbką do naczyń, a stojak, no cóż jak dla mnie to naciąganie rodziców i fanaberia;-)

smoczki -kupiła bym 1 aby był w razie czego, nie każde dziecko chce smoczek, u nas tośka pluła na odległość:rofl2:
przybory do czesania-wystarczy miękka szczotka chyba że dziecko ma naprawdę bardzo bujne włosy :-)

do paznokci -my obcinamy cążkami:tak:

pieluchy -miałam 10 tetrówek i latałam dokupić kolejne 10, 20 szt. jest ok bo nie trzeba ich wtedy tak często prać, flanelowych miałam 5, używałam ich pod główkę do spania i kładłam na przewijak

rajstopki takiemu maleństwu ciężko założyć, lepiej u mnie się sprawdzały półśpiochy

niedrapki niepotrzebne, dziecko tylko się w nich poci i męczy

pościel do wózka, jak dla mnie nie potrzebna, poduszki się dziecku nie daje, a co kołderką chcesz przykrywać? kombinezon/śpiworek i kocyk wystarczy;-)

do wanienki polecam kupić stelaż, na początku przydatny jak się nie ma na czym wyższym wanienki postawić
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry