reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

;)
Słyszam już o tej tradycji wcześniej, podobno są tam różne zabawy itp. W ogóle fajna imprezka dla przyszłej mamusi. Miłoby było jakby u nas się przyjęło. Tak na wzór wieczorów panieńskich ;D
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj miałam dłuższą chwilkę przy kompie więc odwiedziłam kilka ciekawych stronek.
Na jednej z nich znalazłam informację z czego powiina składać się wyprawka dla naszej pociechy. Może ktoś już ją publikował, ale może się jeszcze komuś przyda :-)

WYPRAWKA

UBRANKA :
- koszulka bawełniana wiązana lub zapinana w rozm. 56-3szt., 62-2 szt.,
- body bawełniane w rozm. 56-3 szt., 62 - 2szt.,
- kaftanik bawełniany rozpinany w rozm. 56-3 szt., 62-2 szt.,
- śpioszki bawełniane rozpinane w rozm. 56-3 szt. 62-2 szt.,
- skarpetki baw. Lub frotte 3 pary,
- czapeczka po kąpieli bawełniana - 3szt.,
- czapeczka welurowa lub akrylowa - 1szt.,
- pajacyk bawełniany lub frotte - 2 szt.,
- kombinezon lub śpiworek - 1 szt.

KĄPIEL:
- wanienka,
- materacyk,
- hamak lub leżaczek do wanny,
- delikatna myjka,
- okrycie kąpielowe frotte.

KARMIENIE:
- butelka 250 ml . - 2 szt.,
- butelka 125 ml. - 2 szt.,
- szczotka do mycia butelek i smoczków,
- smoczek uspokajający (0-3 miesięcy) - 2 szt.,
- smoczek na butelkę do płynów (0-3 miesięcy) - 2 szt.,
- smoczek na butelkę do mleka (0-3 miesięcy) - 2 szt.,
- aspirator do odsysania wydzieliny z noska,
- termoopakowanie na butelkę,
- podgrzewacz do pokarmu,
- Laktator do ściągania pokarmu.

SEN:
- łóżeczko,
- materac,
- prześcieradło,
- pościel + poszewki,
- ceratka pod prześcieradło,
- kocyk,
- becik,
- przewijak na łóżeczko lub komodę

SPACER:
- wózek,
- śpiwór do wózka lub pościel,
- parasolka do wózka,
- osłona przeciwdeszczowa,
- torba na akcesoria

 
Jolik super ta lista!!!!  Wózek też całkiem, całkiem, zwłaszcza że "za darmo" ;)

A ja wczoraj dostałam od koleżanki cała torbę podróżną ubranek, do tego jakieś czapeczki, buciczki ;D ;D ;D Same cudeńka!!!!
Dostaliśmy jeszcze fotelik do samochodu dla noworodka oraz nosidełko - to dla troszkę starszego maluszka  :laugh: :laugh: Ale się cieszę!!!
 
ja juz dawno sporządziłam sobie taką listę, ale gorezj z jej realizacją! :laugh: ;)
 
Dziewczyny macie racije jakies glupie valentynki sie przyjely a nie to co potrzebne. To baby shower to jest normalnie super, wczoraj wlasnie robilam taka impreze dla mojej bratowej. Normalnie dziewczynie znajome kupily wszystko. wozek, kolyske, lozeczko itp itp itp Musicie zaczac robic takie imprezy ;)
 
reklama
Do góry