reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

albo ciezarowka trzeba bedzie pod szpital podjechac... ;)

- nie rozumiem po co oddzielnie kapcie i klapki... nie bedzie przeciez tak zimno w pazdzierniku, zeby nie mozna bylo z odkrytymi palcami chodzic...
- zegarek tez wydaje mi sie zbedny... w przyblizeniu mozna sie zorientowac w czasie skurczow, a potem i tak biora na KTG...
- dezodorant, krem... jak komus konieczne... ale chyba wiekszosc moze sobie darowac... (czasami karmiacym zabraniaja dezodorantow uzywac w ogole)...
- 4 reczniki to tez przesada... 2 wystarcza, a odwiedzajacy maz czy rodzina w razie potrzeby moga wymienic...
- walkman - bezsens kompletny
- ubranka dla dziecka - tu zalezy od szpitala, wiekszosc szpitaki wyposarza na okres pobytu w takie rzeczy, a ubranka beda potrzebne tylko na wyjscie, to tez moze przyniesc ktos, kto bedzie odbieral nas ze szpitala...
 
reklama
Lindsay ! My mamy na śląsku legitymację ubezpieczeniowe i dodatkowo dyskietki z wbudowanym chipem ( podobne do telefonicznych). Jak idziemy do lekarza to podajemy pani w rejestracji dyskietkę, ona wkłada ją do komputera i ma wszystkie nasze dane, drukuje recepty i.t.d.Wiem,że w innych częściach Polski nie ma dyskietek., dlatego mogłaś być zaskoczona.
 
WOW niezla ta lista. Ja sie wogule nic na tym nei zastanawialam, ale ja tylko musze wziasc koszule, szlafrok, ubranko dla dzidzi, szczoteczke, paste, szampon, i kapcie to chyba tyle. Musze sie zapytac bratowej co wziela. A jak cos zapomne to mi przywioza, mieszkam 5 minut od szpitala.
 
ta liczba recznikow faktycznie moglaby ulec redukcji, walkman-no coz nawalabym go rarytaskiem (zbednym), kosmetyki rozumiem, o pascie i szczoteczce wolalabym nie zapomniec :) Oczywiscie, ze wszystko moga nam doniesc najblizsi. Te listy, podejrzewam, powstaly w opaciu o to co kobitki pamietaly, ze w szpitalu im potrzebne bylo, a z domu nie wziely i pewnie im doniesiono - nie dziwie sie, ze sa tam czasem takie polepszacze zycia (jak ksiazka naprzyklad)  ;D
 
Anju to dobrze , że masz tak blisko do szpitala , ja ostatnio zrobiłam sobie spacerek do Kasi i wiem , że w razie gdyby coś sie działo to na piechote mam niecałe 20 minut specerkiem ,więc samochodem jeszcze szybciej
 
dla mnie to jest po prostu kosmos niepojety wyobrazacie sobie w trakcie trwania bóli czytać książkę , bo ja raczej nie
 
Magda... lepiej...
lezec podlaczonym do KTG i wciskac przycisk w rytm muzyki z walkmana... ;)
 
reklama
zaraz bedę rozmawiała z moją kolezanka połozną , zobaczymy co ona mi powie na temat całej wyprawki do szpitala
 
Do góry