reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

reklama
Jolik a jednak Radek z kołyską ;)

My w środę też już zamówiliśmy, miała się Ciebie spytać jaki w końcu wybrałaś, ale jakoś mi to umknęło. No więc my zdecydowaliśmy się na Juliusza z Drewexu z opuszczanym bokiem, bez tej koszmarnej szuflady! i oczywiście w kolorze teak, a materacyk wzięliśmy kokos-pianka-kokos. Może już dzisiaj będzie do odbioru? Nie mogę się doczekać!!!

Tak jak pisałam wcześniej, wzięłam męża do sklepu w sobotę i jemu też to łóżeczko się spodobało, poprzymierzaliśmy się do niego i w środę zamówiliśmy ;D ;D ;D Nareszcie coś się ruszyło!!!!!!!!
 
A wózek najpawdopodobniej pożyczymy, samą gondolę na zimę a wiosną kupimy spacerówkę ;D Baaaardzo się cieszę, że udało nam się go znaleźć tzn. moja mama to załatwiła hmmm od siostry żony mojego brata, trochę naplątane ;) Nawet nie wiem jak wygląda, ale to bez znaczenia, najważniejsze że nie będę kupować gondoli która mi starczy na kilka miesięcy!
Muszę tylko po niego pojechać ok. 150km, a teraz upaaaaaaaaaaały. Mieliśmy jechać w tę sobotę i nie wiem co zrobić :(
 
Czy ktoras z Was interesowala sie juz kompletami do wozka? Powinien byc z bawelny, polaru czy termofroty? ::)
 
jejku kobietki a ja jeszcze nic nie kupiłam!!!!!!!!!!
jedyne co przejrzałam troszke ale w sumie sama nei wiem bo tyle tego wszystkiego jest, obym wczesniaka nie urodziła ;)
A co do wozków, jakie firmy polecacie - zeby nie był za ciezki - 3p. 8)
 
Jolik, Doxa gratukuje podjecia decyzji :) ja tez sie tak decyduje dlugo, dobrze, ze Wojtek potrafi trzezwo popatrzec na zakup i pomyslec praktycznie, bo gdybym ja robila sama zakupy, to nic by jeszcze nie bylo.
Bedziecie na pewno zadowolone z lozeczek, bo dlugo wybierane ;)
Ja tez sie nie moge doczekac jak bedzie juz stalo zlozone i gotowe :)
 
hi,hi Orzech my zamówiliśmy to łóżeczko, bo mój mąż uznał że nie ma już na co czekać i oglądać innych, to mu się spodobało więc zamawiamy ;) No i dobrze, bo dzięki temu mam już jeden problem z głowy :)
 
reklama
no wlasnie o tym mowie Doxa :) my na kupowanie lozeczka poswiecilismy jeden dzien 3 sklepy ( my razem, bo ja sobie mase ogladalam w necie) w 3-cim sklepie Wojtek powiedzial, to jest to, ktore spelnia Nasze warunki.....wskazal na Radka II, ktorego ja wczesniej nigdy nie widzialam, nawet w necie :laugh: i spodobalo mi sie faktycznie najbardziej :laugh: poprosil jeszcze potem, zebym od razu wybrala do niego wszytko co potrzebne do spania...i takim cudem nagle nie bylo i jest ;)
 
Do góry