reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

Frezja jakbyś mogła mi napisać jak nazywa się ta sól fizjologiczna którą kupiłaś- chciałabym zamówić w aptece internetowej a nie wiem jakie są nazwy handlowe soli
 
reklama
Karen to się poprostu nazywa sól fizjologiczna są to takie malutkie plastikowe byteleczki, jedynie pisze jeszcze na nich CHLORATI ISOTONICA 5ml
 
karen jesli tylko chcesz kupic sól w aptece internetowej i sa za to oplaty - to sie nie oplaca, bo sol kosztuje grosze :)
 
No nareszcie !!! Wczoraj przywieźliśmy w końcu nowiuśkie, "pachnące" łóżeczko :-) Jak ja się cieszę :-) Pomalutku wypełniam listę z wyprawką :-)
Do szpitala chyba też już wszystko mam ...
Czekam tylko na ten cholerny remont (wymiana okna i drzwi - kucie) i po tym ostro zabieram sie za pranie i prasowanie ciuszków. Wcześniej nie ma sensu bo kurzu bedzie co niemiara :-)
 
Frezja - prać to ja mogę :-D ale prasować .... fuj nienawidzę !!! Ten remoncik ma trwać jeden dzień i prawdopodobnie bedzie w tym tygodniu więc myslę, że ze wszystkim zdąże :-) Potem bedzie inny mniejszy remoncik ale to już bez kurzu :-)
 
no to tak jak ja...
wrzucic cos do pralki to moge... ale zeby to potem prasowac... o nieee, tak dobrze to nie ma... ;)
 
reklama
eee to ja sprytniejsza jestem...
oprocz Miska koszuli to u mnie w domu nie ma nic do prasowania... ;)

ale zelazko z wodotryskiem ostatnio kupilismy, bo zaczynam sie przyzwyczajac do mysli, ze przy dzidzi to bedzie podstawowy sprzet AGD w domu... :)
 
Do góry