reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

hej laski, a nam dzis na wycieczce na oddział położna też mówiła o walkmanie, o kadzidełkach, o takich tam pierdutach dzięki którym poczujemy się z mężem "domowo" i intymnie w tym naszym pokoiku.... ja pewnie zabiore tylko lampkę nocną, bo nie wyobrażam sobie zczołgiwać się z łóżka wieczorem w celu zgaszenia światła... a w szpitalu lampek nie ma. no i jak dzidzia w nocy zaplacze lepiej sobie wlaczyc mala lampkę niż górne światło... tak myślę.
 
reklama
dzięki za wyjaśnienia z tą kartą. u nas rzeczywiście takich nie ma. ale to chyba całkiem dobra rzecz.
Teddy - klapki i kapcie po to, zebyś jak pójdziesz pod prysznic nie musiała chodzic potem w mokrych. tam gdzie są wspóne prysznice na tyle osób różne rzeczy potem przypałętowują się do stópek :p to raz , a dwa- też po to abyś orła nie fiknęła na śliskiej posadzce.
u mnie trzeba też brać ciuszki dla dzidzi
Anja a będziesz rodzić w samym Chicago ? czy gdzieś poza ?
 
Lindsey ja bede rodzic na przedmiesiach a dokladnie w Elk Grover Village.
No i u nas to jest jak w hotelu, sa prywatne lub 2 osobow pokoje. W pokoju, lozko, fotele, televizor, okno ;). CO do jedzenie to jest resteuraja i zamawiasz sobie jedzinie jak w hotelach. Wybieras z menu co chesz i ci przywoza do pokoju, no i oczywiosice prywatna lazienka, z calym wyposarzeniem. Chodzi mi o papier, reczniki, male szamponiki i nawet suszarka do wlosow. Ale oczywisice niezie sobei licza za pobyt. MOja bratowa byla w szpsitalu 4 dni i rachunek jest na 8 tys dolarow. Dobrze ze ma ubezpieczenie bo inaczej to zbankrutowac mozna.
 
no tak Anja ale Wy macie inny system ubezpieczeń i stąd to wszystko. ale też już inne podejście do pacjenta. bardzo lubię to, ze w Stanach idziesz do lekarza z palcem,a Oni i tak Ci mierzą ciśnienie, temperaturę itp. poza tym jak sie kiedyś rozchorowałam na gardło to nie dali mi antybiotyku bez posiewu. to są te zalety. no ale się cenią.
co do szczepionki na konflikt krwi to ja miałam tylko jedną. druga będzie 6 m-cy po porodzie. ja nie krwawiłam i dlatego.
 
No masz racije niezla koszta sa ale chociarz jest ta pewnosc ze jak idziesz do lekarza to dostaniesz najlepsza opieke. Jak czytam horrory z porodowek w Polsce to normlanie jestem przerazona. Kolo mojej bratowaj to pielegniarki skakaly, one musza byc mile... i lekarz tak samo.
 
HEY!

ANJA ZAZDROSZCZĘ CI ,U NAS TAK NIE MA  :mad: . POŁOŻĄ CIĘ GDZIE CHCĄ  :-[,NIE MA ŻADNYCH PRAW ANI PRZYWILEJÓW ,DLATEGO TEŻ OBAWIAM SIĘ TROCHĘ POBYTU W SZPITALU MAM NADZIEJĘ,ŻE BĘDZIE ON BARDZO KRÓTKI.NA SZCZĘŚCIE PO PORODZIE BĘDĘ SIĘ INTERESOWAĆ TYLKO MOIM DZIDZIUSIEM WSZYSTKO INNE BĘDZIE MI NAPEWNO OBOJĘTNE.
 
WIDZIAŁAM ŻE NIEKTÓRE Z WAS KUPIŁY JUŻ WÓZECZKI,MY SIĘ JESZCZE ZASTANAWIAMY,ALE JA CHCIAŁABYM WÓZEK GŁEBOKI,A MÓJ NARZECZONY WIELOFUNKCYJNY NASZCZĘŚCIE POWIEDZIAŁ,ŻE DECYZJA NALEŻY DO MNIE.JEDNAK W MOIM MIEŚCIE NIE MA WYBORU Z TYCH  GŁEBOKICH  JEDNOFUNKCYJNYCH WÓZKÓW.
A Z WIELOFUNKCYJNYCH TO PODOBA MI SIĘ TEN, JEST SPORY WYBÓR KOLORYSTYCZNY I JEST NIEDROGI,(CHOCIAŻ NAPEWNO JEST BARDZO CIĘŻKI)A PRZECIEŻ NA LATO I TAK KUPIMY COŚ LŻEJSZEGO JAKĄŚ ŁADNĄ SPORTÓWKĘ

79ww.jpg
.

 
ANIA22 identyczny wozek mam juz zamowiony i nawet ten sam kolor. sa dwie wersje Voyager City. Roznia sie metalowymi rurkami i kołami. Zapytaj o to w sklepie to chromowane ładniej sie prezentuja i chyba bardziej wytrzymałe beda.
 
reklama
Witajcie.
Czy ktoś kto już zakupił Deltima Focusa może mipowiedzieć ile ma wzrostu? Ten wózek nie regulacji rączki i boj e się ze bedzie za wysoki. Mam tylko 158 cm.
 
Do góry