reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

Orzech macie Radka II? Wydawało mi się że masz Radka VII z wygrawerowanym słońcem i księżycem ...

Oj co my byśmy biedne zrobiły bez tych naszych mężulków ;)
 
reklama
Powiem ci Doxa że to łóżeczko co wybraliście bardzo mi się podoba tylko nie pamiętem czy ono miało kołyskę :-[ Ile ono kosztuje??
 
Doxa, Orzech - mnie również w podjęciu ostatecznej decyzji pomógł męzulek i chwała mu za to :-) Jakby nie on to nawet we wrzesniu łóżeczka by jeszcze nie było :-)
Ale ze składaniem jeszcez trochę poczekam...grunt, że mebelek bedzie w domu. Z tym męzulek poradzi sobie w mig, więc się nie martwię :-)

 
HEY!

Widzę,że część z Was także ma na oku ten sam wózek.Piszecie,że chciałybyście samą gondolę jednak u mnie w sklepach jest mały wybór a jak są to tylko te najdroższe.
Jak spotkacie się z jakąś ofertą w internecie lub znajdziecie sklep internetowy gdzie mają ładne głębokie wózki to podajcie adres strony lub wklejcie zdjęcia ,bardzo proszę . ;)
 
ania22 wózków w internecie jest multum. musisz tylko wiedziec jaki rodzaj chcesz. ja swoj kupilam na allegro i jestem bardzo zadowolona. i tak nie ma to jak zobaczyć coś na zywo a potem ewentualnie znależć na necie. na pewno masz jakiś na oku :)
 
Ania 22 - tak jak Lindsay mówi, wózków jest naprawdę zatrzęsienie w internecie. Czasami można za "psie pieniadze" niezłą "brykę" kupić :-) Do dzieła i powodzenia :-)
 
dziewczyny kupiłam przedwczoraj wózek na allegro, taki chciałam tylko o połowę tańszy (bo uzywany:) bebecar tracker plus nosidełko ze soiworkiem i daszkiem. rewelacja! poza tym ciężko mi nie kupić czegoś jak przechodzę koło komisów i lumpexów - wybieram ciuszki zadbane i firmowe H&M, NEXT, BABY CLUB itp,,, wiem że mój Juluś długo w nich nie pochodzi bo szybko wyrośnie a jak je wypiorę nadal będą takie jak kupiłam,,, no i za cała torbe ciuszków płace tyle ile za 2 sztuki orgyginalnych w sklepie - goraco polecam
 
Jasne Doxa, masz racje :) my wybralismy z ksiezycem i sloneczkiem bez kolysania.....oj Ty masz zawsze reke na pulsie ;)
 
wlasnie a propos rozkladania, nam w sklepie powiedziano, ze tydzien przed porodem powinno byc rozlozone, zeby sie wywietrzylo.....my tez raczej bedziemy czekac do konca wrzesnia z rozkladaniem. A Wy chcecie rozkladac wszystko wczesniej?? :)
 
reklama
Orzech ja juz wszystko mam porozkładane i niech sie wietrzy. zresztą czy zlozone czy rozłożone i tak zajmuje miejsce. tylko wózek mam u mamy. my mieszkamy w nowym mieszkaniu i generalnie wietrzymy wszystko z nowości :)
 
Do góry