reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
Dziewczyny, może macie jakiś pomysł na w miarę "sprawdzony - przydatny" prezent na roczek dla dziewczynki. Siostrzenica będzie obchodzić teraz urodziny i przed zakupem chciałam się z Wami skonsultować.
Wielkie dzięki
 
Clue nie wiem co masz na mysli pisząc "przydatny", ale jeżeli praktyczny to może ubranko.
Albo zabawkę np. wózek dla lalek, albo książeczkę.
A mój mały ostatnio dużo się podobną układanką bawi. Tylko trzeba mu pomagać bo troche to za trudne dla niego i się przy tym strasznie złości.
UKŁADANKA DREWNIANA - PUZZLE POJAZDY 3545 (884848638) - Aukcje internetowe Allegro
Ma też podobny samochód i też jest fajny
AUTO SAMOCHÓD TURYSTYCZNY 736 KLOCKI SORTER somap (872396152) - Aukcje internetowe Allegro
Tylko nie wiem czy ta dziewczynka lubi samochody.
 
Hej. Nie wiem jakie masz zamiar przeznaczyć pieniądze na ten cel, ale dwa miesiące temu mój synek obchodził roczek, więc jestem w miarę w temacie :-). Oczywiście zawsze na czasie jest nowe ubranko dla maluszka, to zawsze się przyda. Ale może być też jakaś fajna zabawka. Mateuszek na przykład bardzo cieszył się ze stoliczka Fisher Prica, coś w tym stylu:
AKTYWNY STOLICZEK DWUJĘZYCZNY,FISHER PRICE OD SS! (886897762) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy,
ale także uwielbia misiaczka przytulaczka, jak poniżej:
FISHER PRICE MISIACZEK PRZYTULACZEK MÓWI PO POLSK (890107836) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

To są prezenty fajne i dla chłopca i dla dziewczynki, dlatego polecam.

Możesz też zapytać mamę maluszka. Może jest coś co bardziej im się przyda niż zabawka. Chrzestny mojego synka kupił na przykład fotelik samochodowy. Prezent praktyczny, ale bardzo dobry, bo zabawek i ubranek mały dostał sporo od innych, a fotelik przecież się przyda ;-).
 
Dziękuję za rady.
Zakupiłam pchacz dla małej bo ciągle nie jest chodząca. Może to zmotywuje ją do samodzielnego chodzenia a raczej rodziców by nie nosili jej aż tak dużo.
Myślałam o wózeczku dla lalek ale w związku z jej niechodzeniem jeszcze by sobie krzywdę mała zrobiła ;/

jeszcze raz dziękuję
pozdrawiam
 
Dziewczyny mam pytanie - chciałabym skończyć podawać Piorusiowi mleko z butli. Czy macie może jakiś pomysł z czego można podawać mleko? Bo z niekapka Aventu to nie bardzo... Proszę o pomoc :)
 
Hanus ja ostatnio kupiłam małemu kubek niekapek LOVI 360 , z ktorego można pić z każdej strony . Swietna sprawa,co bardzo mi sie podoba to to że świetnie się go myje bo rozkłada się na maksa. Chyba któras z listopadówek tez go chwaliła. U nas sprawdza się na picie bo po doświadczeniach z Julką nie chcę rezygnowąć z butli w tym roku przynajmniej. Moja córcia nie chciała pić mleka z kubków a jak w końcu chciałam wrócić do butelki to się wypieła i przestała pić mleko wogóle.
 
reklama
Hanuś jak nie z butli to z kubka, no bo z czego? Ale moim zdaniem bardzo prawdopodobna jest wersja jak u Icedal, czyli przestanie pić mleko. Może to że rano dostaje flachę mleka do wyssania to takie miłe przyzwyczajenie a nie głód? Mój mały odkąd odrzucił pierś nie pije mleka.
A może kakao z kubka? Chociaż nie wiem czy już można.
Pochwalę się przy okazji że Igorek pięknie pije ze zwykłej szklanki, kubka. Nic innego nie używamy:tak:.
 
Do góry