reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
to jest ten wozeczek, ale musze poszukac jaka ma wage, bo sie jeszcze nie doczytalam :-)
 

Załączniki

  • b2646359.jpg
    b2646359.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 91
no wlasnie wygladaja na plastikowe, chyba ze to takie piankowe cieniutkie. te przednie sa mniejsze i mozna go przerobic na spacerowke. zaraz zalacze drugie zdjecie
 

Załączniki

  • rush_orange.jpg
    rush_orange.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 89
Wozeczek bardzo fajny. A pisali o koleczkach magdalenaB ? Czy plastiki czy piankowe ? Bo tak to super sie prezentuje no i leciutki :)
 
wiesz co, musze poczytac, moze znajde jakas fajna stronke (ale niestety poki co, nie znalazlam nic po polsku ;-) ) bo slowackich i czeskich stron to jest zatrzesienie w tym temacie :-)
 
Dziewczyny a co myślicie o wózku MURA w zasadzie ciężki ale pomijajac to wszystko wydaje się wybitnie na jego plus;-) proszę o rady bo nie mam doświadczenia w kwesti wózkowej:laugh2:
 
Widzę, że na poważnie przyglądacie się już wózkom :-)
Ja też zaczynam myśleć, no ale pojęcia nie mam :sorry2: Teraz mam Mutsy (jestem zachwycona, choć nie jest bez wad) ale drugiego bobasa nie wytrzyma :dry: I mam 2 opcje - albo Piotruś będzie już chodził (w co, mimo wszystko, wątpię) i kupię Mikrusa (polska wersja Mutsy ;-)) albo coś dla rodzeństwa... Znacie może taki wózek z dużymi, pompowanymi 4 kołami? Do tej pory widziałam albo 3 (któraś z Was pisała o nim) albo na małych kółeczkach - u mnie całkowicie odpada.
Macie jakieś typy? :-)
 
Dziewczyny a co myślicie o wózku MURA
Chodzi o Maxi Cosi Mura? 3 czy 4 kołowy? Słyszałam dość złe opinie o takich "sklepowych" kołach przednich (jak w wózkach supermarketów). Podobno są bardzo awaryjne. No ale z drugiej strony, MC to dobra firma :tak:
 
reklama
Chodzi o Maxi Cosi Mura? 3 czy 4 kołowy? Słyszałam dość złe opinie o takich "sklepowych" kołach przednich (jak w wózkach supermarketów). Podobno są bardzo awaryjne. No ale z drugiej strony, MC to dobra firma :tak:

Zdeczydowanie 4 kołowy:tak: cuż tam z tego co widziałam są cztery pompowane kola:-D niestety nie znam nikogo kto moze ocenic tak z "autopcji"
 
Do góry