reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Nie chodziło mi o rodzaj samych kółek (te faktycznie wyglądają na pompowane) tylko o sposób montażu - nie bardzo wiem jak to opisać :zawstydzona/y: Chodzi o to przesunięcie ramy wózka do przodu w stosunku do osi kół przednich - podobno często się blokuje i psuje. Ale tak jak pisałam, MC to dobra firma, nie wiem czy ich też to dotyczy :tak:
 
reklama
To moze niech wyponiedzą się wszystkie doświadczone mamy jak wybrać dobry wózek:blink: nam nowicjuszką będzie łatwiej co do MC powiem mojemu M może będzie mu łatwiej ocenić go pod tym względem:tak: dziękuję za podpowiedzi...
To co mamuśki polecacie:-)
 
jesli moge sie wypowiedziec ;-) ja zdecydowanie polecalabym cos na paskach (zeby byl mieciutki) chociaz podobna role spelniaja w niektorych wozeczkach sprezyny.
i na pewno nic ciezkiego jesli mamy do pokonania troche schodow ;-)
ale konkternej marki nie podam bo sie zwyczajnie nie orientuje ;-) poki co :-)
 
Cześć dziewczyny.
Dla mojego synka kupiłam wózek Chicco 4 WD TECH. Po 1,5 roku użytkownania odradzam. Jest ciężki, do tego gondola niezbyt stabilnie przymocowana do wózka. Jego plusy to skręne koła i duża łatwość prowadzenia (ale to chyba zamało by zdecydować się na zakup). Teraz korzystając z rad innch koleżanek które w międzyczasie urodziły dzieci zdecyduję się na deltim x-lander lub traxx jaguar. Mają duże skrętne pompowane koła i bardzo ładnie wyglądają. Koleżanki chwalą mocno. nie chcą sprzedać ponieważ zostawiają sobie na drugie maleństwo. Deltim jest łatwo dostębny natomiast z tym drugim wuzeczkiem już gorzej.
 
Witajcie kochane mamusie! Podobają mi się wózki coneco toledo i atlantic baby design - wyglądają zgrabnie i cena jest przystępna. Widziałam je tylko na zdjęciach - jeszcze nie wędrowałam po sklepach w tym celu. Czy któraś z Was wie coś o tych wózkach. dzięki za odpowiedź. pozdrowienia dla wszystkich listopadóweczek i nie tylko:-)
 
MPEL - ja obecnie mam Atlantica......I powiem tak: wszytsko jak zwykle zalezy od tego jakie masz oczekiwania wzgledem wozka. Ja gdybym mogla cofnac czas napewno bym z niego zrezygnowala.....:sorry2:
Fakt ladnie wyglad, fajnie sie prowadzi...........ale: jest ciezki i duzy, niewygodnie sie go sklada (rozklada o wiele lepiej).....w samochodzie zajmuje nam praktycznie caly bagaznik, a i tak trzeba wyjac te wieksze kola, poza tym niewygodna regulacja oparcia i nie mozna wpiac fotelika samochodowego.
Dla mnie najwieksza jego wada jest wlasnie wielkosc......w niektorych marketach nie mieszcze sie (albo ledwo) miedzy kasami, tak samo czesto jest za malo miejsca w roznych innych sklepach w galeriach handlowych......czesto o cos zahaczam ;-)
Jesli bedziesz miala jakies pytania chetnie odpowiem :-)

Tak wiec, zeby zaspokoic moje potrzeby, gdybym miala kupic wozek dla pierwszego dziecka to byloby to cos z malymi kolkami, z mozliwoscia wpiecia fotelika, np chicco.
Teraz szukam wozka dla dwojki (starszego i mlodszego), wiec inne parametry sa dla mnie wazne...i po wielu przemysleniach nadal jestem za Phil&Tedsem :-)
 
Anetko, bardzo dziękuję za odpowiedź na temat atlantica. Najcenniejsze są właśnie opinie, jeśli się z tego wózka korzysta. Ważne jest dla mnie to, że się dobrze prowadzi, ale rzeczywiście jeśli źle się rozkłada i jest ciężki - to minusy. Chociaż, aby wyjść mam do pokonania tylko kilka schodów i dość duży bagażnik to będę się zastanawiać. Mój starszy syn (8 lat) jeździł Polakiem i mieszkaliśmy wtedy na I pietrze - a ten wózek ważył wtedy tonę.
Dobrze, że mamy jeszcze dużo czasu. Pozdrawiam.
 
reklama
Dziewczyny przepraszam ze sie "wciskam" . Jestem mamusia lutowa 2008 i mam na sprzedaz swietny wozek w idealnym stanie. Wraz z męzem jestesmy z niego bardzo zadowoleni, jednak zdecydowalismy sie go sprzedac...na lato chcielibysmy kupic spacerówke. Nie chcialabym robic autoreklamy....sama pamietam ile artykulow przejrzalam zanim kupilismy wozeczek. Moze przyda sie ten post.
EMMALJUNGA stan idealny ROLLS WŚRÓD WÓZKÓW (374180839) - Aukcje internetowe Allegro

ps. gwarantuje idealny stan wozka, sama sie nacielam z zakupem przez allegro uzywanej Inglesiny i nie wyobrazam sobie podobnego zachowania. Pozdrawiam
 
Do góry