reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Sylwia a co dla Wojtka? piszcie o swoich pomysłach,moze coś ściągnę...mam kilka pomysłów - już mojej mamie wybrałam prezenty dla chlopaków (lego szachy i lego star wars - po prostu lego rządzi:)) ale od nas jeszcze nie wiem...
 
reklama
W tym roku chłopcy napisali listy do św. Mikołaja, więc mam w czym wybierać :-D
Staś preferuje lego Chima, policje wodną lego i mase rzeczy z playmobil (statek piracki, plac budowy, wóz strażacki).
Wojtek kolej, jak zawsze. Teraz chciałby kolejke Piko, ale ona jest strasznie droga. Zebranie rozsądnego zestawu to kilka tysięcy. Za naszych czasów to było tańsze...
Marysia jeszcze nie ma sprecyzowanych życzeń :-D
 
Wojtek klocki geomag i meccano zamawiam ze strony mariolafruwa.pl mężowi kostka rubika tak sentymentalnie i gra planszowa jakaś;) a i masaż;) a same co byście chciały? U nas Wojtek tez pisał list i wysłaliśmy na poczcie do Finlandii;)
 
Ja bym chciała bardzo praktyczny prezent :-) Marzy mi się porzdna torba do aparatu, nieduża i poręczna. I jeszcze dobra lampa błyskowa. Problem w tym, że u nas w rodzinie nie ma zasady zamawiania prezentów i nie wiem, czy ktoś odgadnie moje życzenie :-D

A Wy?
 
a ja nie mam pomysłu...zastnawiamy się z Pawłem czy sobie takiego wspólnego prezentu nie kupić - takiej nakładki shiatsu - masującej na łózko czy fotel...macie jakieś doświadczenia z takimi ustrojstwami?
 
Do góry