reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
wow, ale fajny :D
kolorowy! szkoda, ze przez net trudno pewnie rozmiar dobrac, ale kurcze podoba mi sie bo perspektywa noszenia wylacznie bialych stanikow jakos mnie nie kreci :p
 
Kupiłam sobie przez neta ten biustonosz-czarny, jest fajny tylko rozmiary nie są dośc duże albo ja tak bardzo "urosłam" bo wzięłam 80D (normalnie nosiłam 75 C) i jest tak akurat...juz duzo więcej się w niego nie zmieści (no moze troszeczke się jeszcze rożciągnie ale mocno rozciągliwy nie jest)...ale poza tym jest fajny
 
Wiecie a ja jak tak patrze na te biustonosze to mysle, ze chyba nic a nic nie zmienie i pozostane przy ulubionych markach. W sumie to co oferuja biustonosze ciazowe to mozliwosc odpiecia ramiaczka z przodu (czy moze jest wnich cos jeszcze bo nigdy takiego w reku nie mialam) a w takim wyadku taka poprawke moge sobie latwo naniesc sama. Chyba, ze tylko tak mi sie wydaje. W kazdym badz razie przez okres ciazy nie zmierzam korzystac z ulubionych sklepow i marek jak dlugo sie da.
Nie wiem czy tez tak macie ale dla mnie nie wiem dlaczego bielizna ciazowa kojarzy sie z bielizna ortopedyczna. Te umocnienia no i kolory. Moze faktycznie jest wygodna ale nawet nie ciagnie mnie do jej probowania.
 
Drogie koleżanki firma Triumph proponuje tzw stanik rosnący - super sprawa, super materiał, gatunek warty polecenia..ja zamierzam wkrótce go zakupić bo mi nieco ostatnio urosło hihi
 
to widzę, ze tylko ja mieszcze sie wciaz w swoje dawne i one wszystkie sa z push up-em:):):)-na dodatek:)..
Piersi mam owszem inne- twarde, nabrzmiale i pelne(jak silikony-jak to się śmieje mój mąz:).., ale rozmiar wciaz 75B:/
 
Hej dziewczynki! Ja sobie kupiłam ten rosnący Triumpha o którym mówiła Ola.K wygodny nie powiem, ale niestety jest no najaseksualniejsza rzecz jaką posiadam. W dodatku jest biały. Czuję się jak moja własna babcia. Ech............ Dobrze że chociaż mężulek się zachwyca, bo bym chyba zwątpiła.
 
cicha pisze:
Wiecie a ja jak tak patrze na te biustonosze to mysle, ze chyba nic a nic nie zmienie i pozostane przy ulubionych markach. W sumie to co oferuja biustonosze ciazowe to mozliwosc odpiecia ramiaczka z przodu (czy moze jest  wnich cos jeszcze bo nigdy takiego w reku nie mialam) a w takim wyadku taka poprawke moge sobie latwo naniesc sama. Chyba, ze tylko tak mi sie wydaje. W kazdym badz razie przez okres ciazy nie zmierzam korzystac z ulubionych sklepow i marek jak dlugo sie da.
Nie wiem czy tez tak macie ale dla mnie nie wiem dlaczego bielizna ciazowa kojarzy sie z bielizna ortopedyczna. Te umocnienia no i kolory. Moze faktycznie jest wygodna ale nawet nie ciagnie mnie do jej probowania.
Różnica wynika z tego że najczesciej jako ciążowe oferowane są biustonosze nadające się także do karmienia - są one wtedy rozpinane z przodu ale różnią się od zwykłych rozpinanych tym, że maja taką klapkę, którą możesz odsłonić bez konieczności zdejmowania całego biustonosza - reszta trzyma się nadal...Ale najlepiej to zobaczyć :)
 
reklama
A ja już zwątpiłam. Byłam w sobotę w kilku sklepach z ciuszkami ciążowymi i powiem szczerze-to jak dla starych bab!!!!

Jak w następną sobotę nic nie dostanę ciekawego to będę latać nago ;D
 
Do góry