reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Oliwerek- ja też bedac w jednym tylko coprawda sklepie z odzieża ciazową- wyszłam ze strasznym grymasem i stwierdziłam, dokładnie to samo co TY..:/
 
reklama
dziewczyny, idzcie do H&M, ja tam kupilam super jeansy ciazowe, sa naprawde sliczne, takie troche wytarte i z fajnymi kieszonkami, a do tego dwie koszulki, jedna zwykla biala i druga zgilozielona z takim fajnym wiazaniem i guziczkami przy szyi.Wszystko jak normalne ciuchy, bo ja tez bylam w jednym ciazowym w Poznaniu jak latem bylam u rodzicow i.......koszmarki same, jakies dresy albo inne paskudztwa!

macie tez tak, ze wam ciezko w obcasach chodzic?bo mi troche nogi puchna :(
takie niskie obcasy jeszcze moga byc, ale wyzsze to tylko na troche, a ja strasznie lubie kozaki na wysokim obcasie!
 
Agatatje u mnie w mieście niestety nie ma takiego firmowego sklepu no i zostało mi się wybrać do Trójmiasta na zakupy bo u nas w Elblagu bieda z nędzą z ciuszkami ciążowymi. Dzisiaj szukałam rajstop ciążowych - nie sprowadzają bo się nie opłaca!!!! ;)
 
buuu, to niefajnie, bo wiem cos o rajstopach ciazowych, mi sie juz wszystkie wpijaja w brzuszek hehe
moge je podciagac pod biust, ale jakos glupio to wyglada hehehe :p ;)
moze wyprawa na zakupy bedzie owocna Olu :D

a Cicha miala fajny pomysl z tym dostosowywaniem zwyklych stanikow do potrzeb ciazowych!lub do karmienia.
ja mam jeden bardzo fajny, ktory sie odpina na szyi, jest ladny i wygodny wiec mysle czy takiego nie kupic pozniej do karmienia.....narazie nie kupuje bo nie wiem do jakiego rozmiaru dojde heh,narazie dosyc obficie wypelniam 75C......
 
Niedaleko mnie jest sklep ogromny - 4 hale - z ciuchami w Nadarzynie. Ponad 1000 butików z ciuchami i wyobraźcie sobie, że na tysiąc butików nie ma ani jednego z ciuchami ciążowymi- porażka. A w H&M byłam i oglądałam ciuszki dla maluszków ale ciążowych to ani jednej sztuki nie widziałam. Albo źle szukałam, albo w tym akurat nie było. Ech... głupie szmatki a tyle problemu..
 
Ja kupilam sobie u nas w Sosnowcu swietne dzinsy, a w Maksie dresy tez z takim dopasowaniem jak ciazowe, czyli rozszerzajaca sie bawelniana nie uciskajaca gumeczka i troczki u dolu. Brakuje mi jakiegos fajnego swetra rozpinanego do tych dzinsow i bluzki na swieta ;) Pogadam z mezem ;D
 
Ja się podpisuję pod tym co Ola co do Elbląga...a poza tym mój problem rośnie bo potrzebuje klasycznych w miarę eleganckich ale prostych ciuchów - ide do sklepu, mówie pani że potrzebuje czarne spodnie z materiału (zwykłe proste) a pani mi oferuje jakies dresy dżinsy bojówki mówiąc że jak założe dłuższą bluzkę to będzie elegancko!! Koszmar :) czułam się totalnie niezrozumiana....W końcu kupiłam sobie zwykłe ale dwa rozmiary większe i przerabiamy z mamą, chwilowo wystarczą a potem koniecznie na zakupy do Trójmiasta....
 
reklama
Ja poki co wciaż we wszystko sie mieszcze..Kupiłam sobie zwykłe jeans-owe spodnie-biodrówki i one na pewno dluugo ze mną bedą:)-bo maja fajny krój-pod brzuszkiem i kupiłam o rozmiar wieksze, ale nie spadają ::)
Też sprawiłam sobie ostatnio kilka golfów -dłuzszych..za bioderka-ale nie workowatych(takich nie znosze!)
a i super sprawa z bezrękawnikami-takimi golfami, czy tez bluzeczkami bez rekawków- Kupiłam dłuższe i zakładam na moje inne bluzeczki(nawet te letniejsze-które odsłaniały brzuszek(te bezrekawniki zakrywają go:)i przylegają do brzuszka-ciepluchno mu jest:)!
Mi teraz przydalaby się torebka:):)- nie żebym ze swojej starej wyrosła:):)-hihi..ale taka -no..np..na Mikołaja?:)..a tu nie bedzie problemu kupić:)-nie trzeba szukac specjalnej ciazowej:)_hihi
 
Do góry