reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Kupiłam Wojtkowi kombinezon. W końcu nówka, bo juz zwątpiłam śledzenie allegro. Kurtka reserved i spodnie decathlon (super patent z regulowaną długością spodni).
 
reklama
Kasia a jakie macie te buty? My mieliśmy w tamtym roku - ogólnie się sprawdziły ale na taką trochę cieplejszą zimę bo jak dużo śniegu to już trochę przemiękały - no ale może to też kwestia impregnacji...zresztą teraz jeszcze na Karola dobre jak mu tą dodatkową wkładkę wyjęłam, więc póki nie bedzie takich super mrozów- będzie w nich chodził - a potem to jednak Bartki
ja wylicytowałam zestaw kurtka quadri foglio plus spodnie coolclub- dobrane kolorystycznie ale teraz czekam na paczkę i mam nadzieje że stanem sie nie zawiodę:)
Mamoot fajny zestaw- Reserved ma fajne wzornictwo ale jakieś rozmiary zawsze były małe jak kupowałam - wszystko takie wąskie, ale pewnie kurtki to nie dotyczy:) jakie kolorki?
 
Fajny zestaw:)
a co do wzoru - taka moda w tym sezonie, my oglądaliśmy z reportera i też wszystkie takie wzorzyste:)
nasza przyszła i jest wszystko ok - chociaż w świetle tegorocznej mody niemodna bo tradycyjnie błękitno czarna:tak:
 
Bardzo ładna kurteczka Sylwia - mi się w takim stylu podobają, tyle że cenowo też nieźle ;)
a ja sobie dziś zaszłam na ciuchy poszperać i bardzo fajną wyszperałam dla Karola choc trochę na wyrost, ale taką typową narciarę z wszystkim wykończeniami i bajerami firmy Lindex (mamy wlasnie teraz taką bardzo podobną też wyszperaną na 128 ale już jest ledwo akuratna ) a ta jest na 140- wiec trochę duża ale szkoda było nie wziąć:) taka satysfakcja z polowania- wiecie...
 
reklama
Ja tez dla Wojtka mam juz wybrany prezent i dla męża tez choć tu sie jeszcze nie zdecydowałam do końca i w tym roku raczej wszystko zamawiam przez net, Wojtkowi kupuje klocki konstrukcyjne meccano i gromag do rozbudowy tego co ma;)
 
Do góry