reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

ja tez ze spodni to mieszcze sie tylko w bojowki brata!
Olu K. wkopalas moja rodzinke, juz wiem co mi kupia na gwiazdke, super ciuszki i fajne ceny!!!
Tutaj u siebie nic takiego nie moge znalesc, wszystko albo koszmarnie drogie albo niezbyt ciekawe a 9fashion jest mega fajne :D
 
reklama
Agatko dlaczego wkopałam Twoja rodzinkę??? Ja naprawdę jestem zadowolona z jakości kupionych w 9fashion sklepie ciuszków...szybka realizacja zamówienia i super towar!!!
a tak poza tym to idziemy "łeb w łeb" z ciążą...jak sie czujes...?mnie chyba wykończa te mdłości...pozdrawiam ;)
 
hehe, wkopalas moja rodzinke bo teraz juz dokladnie wiem co maja mi kupic na Boze Narodzenie :D
i nie beda mogli sie wymigac, bo ciuszki strasznie mi sie podobaja, tak wiec wpadli, ale nie martw sie ;) ja jestem bardzo zadowolona z okrycia tych sklepow internetowych, a przyszli sponsorzy zakupow na pewno tez beda :D

ja sie czuje dobrze (poza incydentami wczorajszymi), jutro mam rozmowe w sprawie pracy, ale boje sie ze nie dam rady, bo to jest praca na stoisku z ciasteczkami, raz w tygodniu, ale 8 godzin stania...........jakby co przynajmniej bede miala w co sie ubrac :p
 
czesc czerwcóweczki zerknęłam do was z grudnia i jeśli moge wtrącic to polecam stanik "rosnący" dla ciężarnych z Triumpha nosze go od 4msc i rewelacja. Kosztuje koło 60zł jedyny minus to taki że jest tylko kolor biały

.png

dev334bb___.png

bcbbboy.gif
 
oj tak! ja sie ostatnio mieszcze tylko w moj zabudowany 70C i obawiam sie, ze na dlugo juz nie starczy. Reszta stanikow poszla w odstawke
swoja droga tez mnie troche przeraza, ze bielizna ciazowa jest BIAŁA, w koncu przyszle mamy chyba lubia rozne kolory!

te strone podawala juz Ola K., sa na niej biustonosze do karmienia w kolorze bialym i czarnym!!!!!!a do tego fajne ubranka!
http://www.happymum.pl/


 
A ja sie jeszcze spokojnie nosze wczesniejsza bielizne choc musze przyznac ze jest teraz nieco zbyt mocno
zapelniona ;D co do ciuszkow to mam nadzieje ze nie szybko bede musiala kupic sobie cos nowego bo nawet nie chce mi sie zagladac do sklepow. Jednym sie tylko martwie, ze jezeli wszystko pojdzie dobrze to pewnie zima cos juz bedzie widac i moze byc problem z okryciem. Wszystkie moje plaszczyki sa dopasowane wiec wiele pod nie wejdzie. A najfajniejsze jest to, ze miesiac temu zaszalalam i kupilam sobie wlasnie taki super dopasowany plaszczyk na te zime. No coz trzeba bedzie w rozpietym latac.
 
hej dziewczyny,ja wlasnie dzis ubralam sobie minuweczke rajstopki itp i poszlam do sklepu,po powrocie musialm szybko wszystko sciagac,bo bylo mi bardzo ciasno,kurcze dziwne to bo wiecie brzusio jest malutki,duzo nie przytylam,a raczej tak mi sie wydaje wogole,ale powoli wszystko zaczyna byc za bardzo opiete,a chudziutka jestem ::) ::) ::)hmmmmmm...........
A co do bielizny to szkoda,ze taki maly wybor,czemu nie ma jakis innych kolorow tylko te podstawowe biale i czarne?????
pzdr
 
reklama
cicha!!!! :D
ja chcialam sobie kupic kurtke albo plaszczyk na zimie, ale nie mialam pojecia jaki rozmiar ani nic wiec brat do mnie tak:
Idz do sklepu z poduszka i sobie ja wkladaj pod ubranie podczas przymierzania!

heehhehehe
postanowilam mimo wszystko nie ryzykowac i sie zobaczy jak mnie do zimy porzadnie wybrzuszy to bedzie trzeba sobie cos sprawic :D
 
Do góry