reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

mam ten sam problemik:)- wszystkie okrycia mam baaardzo dopasowane..juz grubszy golf i sie nie mieszcze:)..ani pod plaszczyk..ani pod kurteczkę:)..poki co czekam..jak uroscnie trzeba będzie jakś kurtałe sobie sprawić;)..Poki co luz..zapinamy się..troszkę mało miejsca w biuściuku..ale można na to przymknać oko:)
 
reklama
Agatko ale masz fajnie- złote rączki do szycia a ja biduleńka jeszcze wcisne się w starae ulubione jeansy lecz juz wkrótce ...wiem to z doświadczenia najpierw kobietki chciałyby mieć duży piękniutki brzuńcio ale później zaczyna się tęsknić za "normalnymi" ciuszkami...ja jak urodziłam córcie to 3 tyg. póxniej wcisnęłam się w jeansy i poszłam na spacerek ale miałam frajdę, że noszę już "normalne" ciuszki...a tak na dobre to 2 miesiące po porodzie schudłam poniżej swojej pierwotnej wagi, teraz też mam taka nadzieję, bo maluszek ma się urodzić na początku czerwca , może koniec maja i być może jeszcze będę mogła wyjść w kostiumie na plażę...hahaha
Pozdrawiam ;) ;) ;)
 
a jak tam zdrowko Olu?Juz lepiej?bo bylas chora,nie?

a zlote raczki to mam bo mode 3 lata studiowalam :D
ostatnio sie w ciuszkach dla dzieci specjalizuje LOL i chyba bede musiala asortyment poszerzyc o spioszki i kaftaniki hehe
jak bede miala gotowa strone internetowa to dam linka :D

no, a spodniczke juz prawie skonczylam :D , ma elastyczna gore wiec pewnie na troche wystarczy! ;D
 
Agatko kiedy będziesz miala sklepik internetowy? Ja chętnie skorzystam z tej formy zakupów..A co do mojego zdrówka to nie najlepiej własnie skończyłam zażywać Zinnat - antybiotyk i nie widze znaczącej róznicy ból uszu został a szczególnie nocą i rankiem jest nie do wytrzymania...ale nie chcę już truć Maluch tymi świństwami- lekami musze to znieść!!!
A Tyjak się czujesz? :)
 
ojoj, narazie narzeczony meczy sie nad strona internetowa! :D
a sklepik internetowy musze przemyslec, tzn na pewno bedzie, ale narazie moze jakies limitowane serie, pojedyncze sztuki....ale wszystko w swoim czasie :D na pewno dam znac!
 
dzisiaj odkrylam dzial ciazowy w H&M!!!!!! :D
ceny calkiem przyzwoite i naprawde fajne rzeczy!Poprostu ciazowe wersje normalnych ubran i SUPER dzinsy!
zobaczcie czy u was tez jest, u mnie umiescili te ciuszki w dziale dzieciecym.
Strasznie sie ciesze :D szczegolnie, ze wszystkie moje spodnie juz mnie nie lubia hehe
ach! i kupilam sliczny granatowy sztruks i bede kombinowac co by z niego zrobic :D
 
Dzis ide z mezem na lowy: musze sobie kupic fajne spodnie dresowe po domu i spodnie do pracy z 9fashion u nas w Plejadzie (fajnie, ze nie trzeba przez internet tylko mozna przymierzyc z sklepie  ;D)
Wszystko mnie juz cisnie, nawet spodnica ktora moglam krecic naokolo siebie  ;)
 
Czesc dziewczyny, ja tu po sasiedzku z grudnia. Mam juz skompletowana wyprawke a nawet jej nadmiar, bo moje zakupy pokryly sie z prezentami od dziadkow, znajomych itp.... wszystko co mi zbywa (wklad poscielowy do lozeczka, kocyk Drewexu, okrycie kapielowe i kurteczka dla dziewczynki) wystawilam na allegro, a nuz ktoras z Was zainteresuje. Ceny sa nizsze niz w sklepach poniewaz kupowalam rzeczy w hurtowni, nie wiem ile kosztowaly rzeczy ktore byly prezentami ale stwierdzilam ze po prostu wystawiam w cenach za jaka ja kupilam przedmioty.

Niektore zdjecia sa malo wyrazne, ale moge przeslac na maila w razie potrzeby.

Zapraszam do obejrzenia. I ewentualnej licytacji!

pozdrowionka

wklad do poscieli:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72437041

kocyk:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72439646

okrycie kapielowe:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72441268

kurteczka:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72449451
 
reklama
mi narzeczony kupil biala koszulke z dlugim rekawem taka co zakrywa brzuszek, bo wszystkie inne jakies za krotkie sie zrobily :/
a poza tym uszylam spodnie takie, ktore mozna brudzic :D granatowe szturksowe
ostatnio przymierzalam sukienke swoja i myslalam, ze sie udusze! hehe
biust mi urosl tak ze masakra, nie wiem co to bedzie potem.

Jakbyscie wiedzialy gdzie da sie kupic jakies ladne, kolorowe biustonosze do karmienia to dajcie znac!
bo bialy i bezowy to nie sa moje ulubione kolory :/
 
Do góry