reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

No właśnie Agutek, a ja zamierzam - jak tylko zdrowie pozwoli - pracować do końca ::) Stroić się nie muszę, w końcu to praca z dziećmi, zabawa na dywanie ;) Ale ze dwie pary spodni ciepłych muszę mieć, nie mówiąc o golfach, swetrach, itp. ::) No i coś eleganckiego - we wrześniu wesele, potem chrzciny, potem święta i różne uroczystości w pracy ::) Oj, pomalutku chyba trzeba coś zacząć szukać ::)
 
reklama
Mi tylko jakos dziwnie wybrac sie do sklepu ciazowego jak tego brzuszka prawie wcale nie widac...tylko rozrastam sie tak jakby w poziomie...po prostu nad spojeniem lonowym troszke mnie rozszerzylo, no ale zeby to byl jakis brzuszek ciazowy to nie..jeszcze nie ;)
ja ide w we wrzesniu na wesele i kupilam sobie normalna sukienke, ale z rozciagajacego sie lekko materialu, tak, aby na wszelki wypadek, gdyby brzusio mial zamiar urosnac, zmiescil sie tam :)
zobaczymy jak to bedzie ;D
 
buuuuuu :(
wlasnie zrobilam porzadek w szafie......
lubie obcisle rzeczy, i wlasnie musialam spora czesc spodni i spodnic odlozyc na dno szafy.... buuuuu
jak bedzie szlo w takim tempie to juz niedlugo nie bede miala sie w co ubrac:(

bylam wczoraj na zakupach- znalazlam tylko kilka bluzeczek, spodni dla ciazowek sa ohydne i drogie
no i musialam sobie kupic staniki z miseczka o rozmiar wieksza - mam wreszcie upragnione C :)
Jak jest z wielkoscia biustu po ciazy? Zostaje, kurczy sie czy rozaciaga?
 
Nie wiem jak jest dokladnie, pewnie zalezy od organizmu...
wiele kolezanek mowilo mi, ze po ciazy piersi mialy jeszcze mniejsze niz przed ciaza...a sa kobiety, ktore mowia, ze im sie rozciagaja...takze przeroznie to bywa...
mi piersi nie urosly..rozmiar nosze ten sam, tylko zrobily sie pelniejsze..ale slyszalam, ze czesto wlasnie rosna piersi mniejsze, a duze raczej nie..ja mam swoj rozmiar 75E, wiec chyba bym sie pociela jakby mi jeszcze urosly ::)
 
ja pomalutku też sie zaokrąglam, chociaz jeszcze we wszystko się mieszcze, mam ciuchy z poprzedniej ciaży (sukienki i bluzeczki) ale raczej sie nie przydadzą bo sa na inną porę roku ;D

dużo tych wesel we wrzesniu bo ja też mam wesele (siostry) i wielki problem co kupić

zombus z tym biustem to rzeczywiście bardzo róznie bywa. Poprzednim razem rozmiar zmienił mi się raczej pod koniec ciązy i po porodzie jak zaczęłam karmić. A teraz już się powiększa ;)

Melanie jak skończyłam karmić to przez chwilę też myślałam o nowych ;D
 
Kupilam wczoraj pierwsze spodnie ciazowe.
Ogolnie to byl problem z moim rozmiarem. Wszystko od 38 wzwyz, a 38 na mnie wisialo :mad:
Na szczescie znalazly sie jedne sztruksy w rozmiarze 36 i czuje sie w nich super!
Tylko musze je skrocic, bo sa za dlugie...Juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne je nosci, bo juz mam dosc jedynych jeansow, ktore tez sie robia przyciasnawe... ;)
 
Ja w sobotę wybieram się na zakupy :) Muszę choć jeszcze jedne spodnie kupić, bo przecież nie mogę wciąż w tych samych jeansach ciążowych chodzić ;) Zwłaszcza, że czasem pasuje je wyprać :p
 
No ja uznalam, ze chyba jedne mi na razie wystarcza - wlasnie wczoraj spotkalam kolezanke, ktora urodzila kilka miesiecy temu i mowila, zeby nie przesadzac, bo szkoda kasy a naprawde chodzila w 1 spodniach tylko. Bo po domu chodzila w dresach, wiec w tym czasie prala te jedne... ;) Ja zobacze jak bede funkcjonowac z tymi, niedlugo do pracy chodzic nie bede wiec moze wystarcza. A jak nie to wtedy tez bede musiala pomyslec o jakis drugich...kasa jednak za nie jest przerazajaca, wiec wolalabym nie :laugh:
 
reklama
no ja mam inne zdanie ;D

miałam kilka par spodni i calą mase bluzek
ale nie wszystkie były typowo ciążowe - poprostu większe rozmiarem i dłuszcze i było git

ta Twoja koleżanka to chyba nie za bardzo lubu dobrze wyglądać co ?
ja lubię ciuszki i nie byłabym w stanie przelatac całą ciąże w jednych spodniach i dresach :p ;D

po ciązy wszystko posprzedawałam - jeszcze do teraz koleżanki mnie pytaja czy cos mi nie zostało, bo one planują ciąże ;)


a jak widzę kobity w ogrodniczkach na ulicy to mi sie nie dobrze robi :p :p :p :p :p chodzące antyreklamy ciąży :p
i przewaznie jeszcze sa takie zaniedbane - typy 20 cm odrost i mina męczennicy
 
Do góry