reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
Nie gadaj, wybór jest spory :-). Tylko ceny kosmiczne jak na kilka miesięcy noszenia :baffled:
blu byłam w 3 sklepach i wszystkie takie dupowory:baffled: nogawki szerokie strasznie bleeeeeee:sorry: tak jak byłam w ciązy z Natalką to nie da się obyć bez ciążówek:no: a teraz latem pochodzę w leginsach, tunikach, sukienkach:tak: na październik awaryjnie pożycze coś od kolezanki która rodzi w we wrześniu;-) u nas ceny spodni ciążowych od 150zł w górę:baffled: bluzki powyżej 100zł
 
Ja miesiąc temu kupowałam torebkę w CCC. Fajne modele, itp. ale niestety w ciągu miesiąca zaczęły pękać mocowania uszów, także gdyby któraś chciała się zdecydować na ich torebki to ostrzegam. Co prawda bez problemu uznali mi reklamację i zwrócili pieniądze, ale po co się denerwować.

A dzisiaj poszłam do L Marconi i wybrałam sobie w zamian inną torebkę. Może to nie jest szczyt moich marzeń jesli chodzi o model torebki, ale bardziej sprawdzona firma więc się zdecydowałam. I na dodatek okazało się, że dzisiaj jest 40% zniżki na wszystko i torebkę kupiłam za fajną cenę :-D Tak mogę zawsze kupować :-p

Pytanie: gdzie można kupić motylki do pływania dla dziecka? oprócz allegro rzecz jasna ;-) w sklepie sportowym?
 
Ja miesiąc temu kupowałam torebkę w CCC. Fajne modele, itp. ale niestety w ciągu miesiąca zaczęły pękać mocowania uszów, także gdyby któraś chciała się zdecydować na ich torebki to ostrzegam. Co prawda bez problemu uznali mi reklamację i zwrócili pieniądze, ale po co się denerwować.

A dzisiaj poszłam do L Marconi i wybrałam sobie w zamian inną torebkę. Może to nie jest szczyt moich marzeń jesli chodzi o model torebki, ale bardziej sprawdzona firma więc się zdecydowałam. I na dodatek okazało się, że dzisiaj jest 40% zniżki na wszystko i torebkę kupiłam za fajną cenę :-D Tak mogę zawsze kupować :-p

Pytanie: gdzie można kupić motylki do pływania dla dziecka? oprócz allegro rzecz jasna ;-) w sklepie sportowym?


rękawki znaczy się? my kupiliśmy w sklepie z zabawkami:tak:

roksiwybredna babo:-p ja miałam ubrania z qfashion i zachwalam:tak: i wclae nie byłam 100 kg:-p
 
o tak dokładnie o to mi chodzi :tak:

a jeśli chodzi o ciuchy ciążowe to ja miałam tylko 2 pary spodnie ciążowych i nic więcej.
 
reklama
Do góry