reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

Agutek ja kiedys kupiłam w CCC sandałki, w których wyszłam -dosłownie- tylko przed dom, po kilku krokach podeszwa mi popękała i część obcasa odpadła.
reklamację uwzględnili naprawiając buta, wrócił do mnie w takim stanie, że nawet go nie przyjęłam, powiedziałam, że chce albo nowe buty, albo kase, a jak nie to niech mi da kopie orzeczenia, wystraszyła się i oddała mi kase, otam coś marudziła swoim koelżankom,że premi nie dostanie :confused: wychodzi na to, że duża rolę w reklamacji mają ekspedientki, i ciekawi mnie, czy rzeczywiście za każdym razem towar ląduje u producenta.
 
reklama
moją reklamację wpisywała przy mnie do bazy reklamacyjnej w komputerze, a potem przy mnie szukała najpierw wśród papierów decyzji (jeszcze nie przyszła) i w bazie sprawdzała jaka jest odpowiedź i było, że zwrot pieniędzy, bez naprawy.
 
wiesz co nie wiem, maz tylko mowil, ze wiele zabawek bylo przecenionych, np, jakies auto na akumulator z 299zl na 99zl i ze gdyby mial syna to by od razu kupowal :-D

my kupilismy namiot Disneya, ale zanim byla ta obnizka - nawet nie wiem czy objela potem te namioty bo byly ostatnie 3 szt.
my kupilismy z 16% obnizka ale i tak cena standardowa byla taka jak na allegro, a doliczyc jeszcze koszty przesylki to i tak sie oplacalo tam kupowac - dodam, ze w pobliskim sklepie te same namioty 30-40zl drozsze :dry:
 
Agutek u nas zabawki są, ale tylko takie co zajmują mało miejsca, bo u nas kaufland niewielki, a szkoda.Namiocik by się przydał.
Dobra cena za autko na akumulatorek :tak:
 
reklama
Do góry