reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
na 12 miesięcy 68zł:tak: z n jest ta przewaga że masz dekoder z twardym dyskiem:tak:
Kiedy kończy Ci się te 6 m-cy po 38zł? Pytam, bo słyszałam że potem jest problem z rezygnacją z pakietów, które były gratis. Że można zrezygnować w jednym m-cu tylko z jednego pakietu.
Dekoder z twardym dyskiem jest przydatny? Zastanawiałam się tak tym zwykłym.
 
Dołączę się do telewizyjnej dyskusji :). Tez mamy "n" , kupilismy chyba w listopadzie i tak jak Ewa mówi, z tą rezygnacją trochę zamieszane bo mąż rezygnował korzystając z infolinii i myslał, ze zrezygnowal z wszsytkich dodatkowych pakietów a okazało się , ze nie bo z każdym trzeba było odrębnie przeprowadzic "procedurę". W efekcie za jeden miesiąc zaplacilismy ok. 130 zł :/ a pierwsze 3 były bezpłatne. A mamy tez nagrywarkę i przydaje się :). Szczególnie jak np. leci coś ciekawego a nagle dziecko czegoś chce to można właczyc nagrywanie i obejrzec później. Ale ja jakoś mało patrze na TV a od powrotu z wakacji jakoś w ogole nie mogę sie skupic na jakichś dłuższych programach, filmach. Mamy teraz pakiet podstawowy (informacyjny) , bajki , kulturę i rozrywkę ale nie wiem dlaczego nadal działa jeden filmowy i sport...
 
Debiutantko czyli można zrezygnować z kilku "gratisów" tylko trzeba rezygnację z każdego zgłosić oddzielnie? Wzięłabym n ale obawiam się właśnie potem rachunków ponad 100 złotowych.
 
Ewa chyba wlasnie tak można bylo zrobic i mąz byl przekonany, ze zrezygnowal ale po pierwszym rachunku okazalo sie, ze nie :/. Ale najlepiej sie upewnic. Teraz moga byc inne zasady niż przed Świetami byly..
 
a ja znów miałam jakiś pakiet to czerwca, następny do października:tak: z pierwszym bez problemu zrezygnowaliśmy:tak: a rachunki cały czas mam po 68zł prócz pierwszego bo rozliczone miałam półtora miesiąca:tak:
 
reklama
Zajrzałam też do Wójcika z ciekawości pooglądać sobie. Ceny no comments :blink:Płaszczyk taki elegancki w stylu dorosłych - 219zł :dry:
Kurtki na zimę nie podobały mi się - takie błyszczące. Jedna czarna to wyglądała jak worek na śmieci tak się świeciła. Reszta ciuszków ładna, ale z cenami ostro przesadzają :sorry2:
Agutku właśnie taki płaszczyk kupiłam N. do tego szalik, czapka, rękawiczki i 300zł:sorry2::szok:
a te kurtki to właśnie takie dziwne ja mówię że jak cerata:szok: pani powiedziała że we Włoszech bardzo są modne takie kurtki ale nie wiem co to miało znaczyć jak Wójcik jest polski:confused::baffled:
 
Do góry