reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
ooo właśnie dokładnie taka:zawstydzona/y: wstyd nie pamiętać co się kupiło 3 miesiące temu:zawstydzona/y:

zakupiłam dziś młodej baletki do biegania po mieszkaniu w sumie to takie jak ja mam do tańca:tak: czyli spód antypoślizgowy góra ma z różowego atłasu(mam czarne;-)) :tak: szkoda że nie było ciemniejszych bo zaraz wysmaruje:confused2:
 
reklama
Debiutantko czyli można zrezygnować z kilku "gratisów" tylko trzeba rezygnację z każdego zgłosić oddzielnie? Wzięłabym n ale obawiam się właśnie potem rachunków ponad 100 złotowych.

Dziewczyny nie ma zadnego problemu z rezygnacja z pakietow.Dzwoniac na infolinie nalezy tylko dokładnie powiedziec z jakich opcji dodatkowych/kanałów rezygnujemy(i jeszcze mozna zrezygnowac z drogiego VOD).Rezygnacja obowiazuje od nastepnego okresu rozliczeniowego.Nie robia zadnych problemów:no:.
 
Do góry