reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

bogda

Mamusia Lutowo-Marcowa
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2005
Postów
818
juz niedlugo nie bedziemy sie mogly dopiac w standardowych jeans'ach, ja juz powoli nie daje rady!gdzie mozna kupic jakies dobre i niedrogie ciuszki?macie jakies pomysly?przejzalam chyba wszystko na allegro i nic tam ciekawego nie ma!
gdzie sie mozna sensownie zaopatrzyc?pozdrowka
 
reklama
Ja już nie wchodzę w większość spodni ::) Mam kilka (2 - 3) starszych, luźniejszych, ale niezbyt wyglądających ;) i też już myślę o zakupie spodni, jakiejś bluzeczki.. Poza tym we wrześniu mam wesele, chrzciny - pasuje też coś eleganckiego kupić :) Ja nie szukam na allegro, boję się, że nie dopasuję rozmiarowo ::) Wolę chyba iść do sklepu "ciążowego", przymierzyć i kupić :) Siostra za jeansy ciążowe dała ok. 100 zł.
 
ja mam H&M pod nosem, a tam widzialam juz nawet ladne rzeczy ciazowe - ide jutro zaszalec ) i mam tez wesele we wrzesniu - udalo mi sie kupic sliczna sukienke odcinana pod biustem i rozkloszowana dolem - nawet 9 miesiczny brzuszek powinien sie zmiescic)
 
u mnie w H&M nie ma nic ciekawego poza jednymi dzinsami
jest taki sklep interentowy 9fashion i tam mają ciekawe i nie za drogie rzeczy
w poprzedniaj ciązy kupiłam sobie dzinsy 3/4 w sklepie - później znalałam te same w 9fashion w necie o 40 pln taniej :p
mam jeszcze kilka rzeczy z poprzedniej ciązy ale sprzedaje je, bo niebawem opuszczam kraj i chce jak najmniej zabrać ze sobą
a tam kupię sobie wszystko od początku :)

kupowałam dużo ciuszków w nie - ciązowych sklepach tylko we większych rozmiarach ale odpowiednio skronone :)
nie lubie sportowych ciazowych ciuchów, bo pod koniec ciązy chodzi się głownie w takich, bo wszystko staje sie już za małe :p
 
Melani. jak wyprzedajesz ciuszki to wyslij info(moze byc na priva)moze zakupie pare rzeczy od Ciebie?
 
reklama
ja sie powoli rozrastam..wchodze juz tylko w 1 pare jeansow, ktore jak kupowalam, byly lekko luzne...
reszte nie dopne niestety juz :(
zastanawialam sie wlasnie kiedy bede musiala sie wybrac na pierwsze ciazowe zakupy ::)
u mnie w miescie kiepsko ze sklepami dla ciazowek...jeden ma pare fatalszkow zaledwie, bo specjalizuje sie w normalnych ciuchach...na szczescie powstal jakis nowy, w ktorym sa wszystkie maluszkowe sprawy i zainwestowali tez w mamusiowe wyposazenie, ale nigdy tam nie bylam i nie wiem czy mi cos tam przypasi ::)
ogladalam w necie ten 9fashion...ciuszki superowe, ale jak dla mnie drogie, zeby za bluzke czy spodnie dawac 120-130zl tylko dlatego, ze ciazowa ;|
ale jak nie bedzie wyjscia ::)
na szczescie mama zamiar na jesien przestac pracowac, to po domu jakos mozna lazic...do pracy to chcialoby sie dobrze wygladac, a wtedy trzeba i zainwestowac... :)
 
Do góry