reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2015' rozpoczęty przez Aylin, 18 Wrzesień 2014.

1. Aylin

Aylin Fanka BB :)

Watek zakupowy kwietniówek 2015

2. Anulka90

Anulka90 Fanka BB :)

Coś dla mnie :)
    Więc my z męzem postanowiliśmy z każdej wypłaty 200 zł przeznaczyć na wyprawkę dla maluszka. Więc z pierwszej kupiliśmy:
    - Butelki z Aventu 3x125ml i 2x210? ml
    - Pieluszki tetrowe
    - Pieluszki flanelowe
    - Podkłady ceratowe
    - Smoczek
    - Obcinacz do paznokci
    - Szczoteczka do włosów
    - Szczoteczke do czyszczenia butelek
    - termometr do wody
    - termometr elektoniczny.

Już się nie mogę doczekać kolejnej wypłaty :DD

3. reklama
  4. dygotkaa

dygotkaa Fanka BB :)

Ja z kupnem czegokolwiek powstrzymam sie do momentu kiedy będe wiedziała czy chłopak czy dziewczyna.
    Na szczęscie mamy wszystko po Antku tylko pewnie cos z ciuszków dokupimy no i wózek musimy bo sprzedalismy nasz.

5. Tabasia

Tabasia Podwojna marcowka :)

U nas tak samo, tylko wozek potrzebny :)) jak bedzie drugi chlopak to mam wszystko :)

Anulka dobry pomysl przynajmniej mozna sobie wszystko jakos sensownie rozplanowac.

6. Aylin

Ja mam dużo rzeczy po niuni. Czesc dostane od koleżanek. Wiec pieroly został staną. Obcinacz mi sie nie sprawdził, wole młodej nożyczkami pazurki obcinać.

Termometr mam taki bezdotykowy - mierzy temp ciała i plynow. Szczoteczki do włosów jakos tez nie uzuwalam wiec mam nieruszaną.
    Butelkę 250 mam - moja mlida nigdy więcej niż 120 nie jadła wiec sie male sprawdzily i to i tak awaryjnie bo do roku na piersi a potem kategorycznie mleka odmowila :) a i nie każde dziecko kazda butelkę przyjmie. Mi sie tommy tippy podobaly i co? Tylko lovi moja zaakceptowala. A miałam jeszcze hipp i avent. Na szczęście powymienialam sie z koleżanka.

Fajne da pieluszki w Ikei. Nazywają sie reczniczki muslinowe.

7. Tabasia

Tabasia Podwojna marcowka :)

Aylin a u mnie wrecz przeciwnie do dzis uzywam obcinacza tylko ze wiekszego ;) ale swoje pazurki tylko nozyczkami hihi.

Termometr bezdotykowy byl rewelacyjny dopoki m nie wykapal go razem z synem :))
    Teraz mamy taki do uszka i tez jest ok choc plynow nie zmierze...

Z butelkami i smoczkami u nas bylo podobnie.

8. Aylin

Tabasia a ja sobie obcinaczem i pilnikiem a młodej bałam sie. A nożyczkami obcinam nie tymi dla dzieci tylko do skórek - ma takie pazurki cieniutkie ze te dla dzieci jej zadziorki robily. A ze siedzi grzecznie przy obcinaniu to nie boje sie ze ja skalecze.

Smoczki - miałam wszelkie dostępne na rynku. Żadne tt, nuki, avent. Wszystkimi pluła a jednocześnie duza potrzebę ssania miała. Podszedł zwykly z canpola i dynamiczny z lovi. I smoczki tez miałam od koleżanki ktora nakupowala w przypływie szaleństwa zakupów a jej mloda tylko zwykly smoczek kulkę przyjela.

9. Asiulka87Sosnowiec

Asiulka87Sosnowiec Fanka BB :)

Ja butelke z aventu dostalam w marcu przy tamtej ciazy prezent od poloznej.
    Zuzka kazda butelke przyjela tak samo jak i smoczek gdy skonczyla rok odrzucila mleko zastepcze 1, 5 mc tylko ja karmilam a nawet nie i stracilam pokarm.. po roku futrowalam ja kaszkami jedynie to mi sie udawalo jej przemycac dodawalam mleka i ja oszukiwalam heh. Jak narazie chce wiedziec jaka plec po corce mam ciuszki na pierwsze miesiace kurtki tez kombinezony a na chlopca moja siostra mi odklada bo ma dwulatka. Jak narazie musimy inne mieszkanie wynajac wtedy zrobie miejsce na rzeczy i zobacze co trzeba dokupic :)

10. reklama
  11. Doliores

Doliores Fanka BB :)

Anulka wow już?? szybka jesteś! :D

ja nie mam nic! nawet glupich śpiochów hahaha tylko wanienka mi została :p
    no trudno, ale wiem już , że wiele gratów mi nie było potrzebnych

butelki tommee tippe - rewelacja, ale tak naprawdę to będzie zupelnie inne dziecko i nie wiem czy sprawdzą się przy nim te same rzeczy co przy pierwszym :rofl2: napewno zrobię wielkie rozeznanie hehe

12. dygotkaa

dygotkaa Fanka BB :)

Ja tez używam tomme tippee butelki super pewnie teraz tez będę z nich korzystać z avent za to sprawdziły mi się smoki gryzaki i kubki niekapki

Poleć forum